Київські театри представлять вистави у Польщі

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра і Київський академічний театр «Золоті Ворота» покажуть свої вистави в Польщі в рамках двох театральних фестивалів

Про це повідомляє сайт БК з посиланням на прес-службу КМДА.

На фестивалях Wschód Kultury в м Білосток і Festiwal Retroperspektywy (Ретроперспектіви) в м Лодзь 29 і 31 серпня відповідно Україну представить Стас Жирков з виставою «Отелло / Україна / Facebook». Головним тут виступає ідея фейків в сучасному інформаційному просторі.

«Сприймаємо це як виклик: для нас це ще одна можливість продемонструвати світу, що Київ стоїть одним з перших в списку театральних столиць. Сьогодні ми маємо що показати, і це дійсно якісне мистецтво: сучасне, здатне викликати емоції», - заявив художній керівник Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра Стас Жирков.

Ще одним спектаклем стане «Погані дороги», яку продемонструють 30 серпня на фестивалі Wschod Kultury. Її автором є Наталя Ворожбит, а режисером - Тамара Трунова. Ця постановка - розповідь про війну на Сході України. У всіх героїв тут є те, що об'єднує: життєвої дороги кожного торкнулася війна.

«Звичайно, для нас тема війни є болючою . І дуже важливо переносити це в мистецтво, зберігати в найбільш вічному, що тільки може бути - театрі. Сама участь у фестивалі, безумовно, є підтвердженням майстерності українських митців. Вони мають свіжий погляд і жадібність до визнання публіки - це і дає такий блискучий результат», - сказала директор департаменту культури Діана Попова.

Фестиваль «Схід культури» вже шість років приймає і об'єднує культурні центри міст Східної Польщі та художників Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Елизавета II требует, чтоб Меган Маркл вернула подаренное на свадьбу кольцо

Королева Великобритании Елизавета II отобрала у герцогини Сассекской Меган Маркл все королевские украшения Об этом сообщает Woman’s Day....

Це може бути цікавим

Болезнь Паркинсона связали с проживанием возле проезжей части

В связи со старением населения Земли ученые пытаются найти причины развития болезней Альцгеймара, Паркинсона и прочих заболеваний, свойственных для людей приклон....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

За якими правилами будуть приймати на передвищу освіту

Оприлюднено умови прийому абітурієнтів в 2020 році на ступінь молодшого бакалавра до закладів передвищої освіти....

Загрузка...