Врятуємо планету: «Грінпіс» запустив кампанію по боротьбі з пластиковим сміттям, в якій може взяти участь кожен

В Росії складуть список основних пластикових забруднювачів узбереж

Greenpeace і видання «Такі справи» запустили спільну кампанію, мета якої - оцінити масштаби забруднення пластиком берегів і пляжів в Росії. Організатори акції пропонують всім небайдужим до екологічних проблем записатися в пластіквотчери - загони людей, які будуть займатися збором і вивченням пластикового сміття.

«Пластіквотчінг - спостереження і вивчення пластика на природних територіях. Ми придумали цей термін по аналогії з Бердвотчинг, наглядом за птахами. Тільки в нашому випадку ми, звичайно, за пластиком не тільки спостерігаємо, але і збираємо його», - пояснила Ірина Скіпор, медіакоординатор проекту «Нуль відходів» Greenpeace.

Перевірки триватимуть до 30 вересня. Для проведення пластіквотчінга потрібно вибрати стометрову ділянку берега, зібрати там все сміття, розкласти по категоріях, перерахувати, а потім передати дані в Greenpeace.

Результати пластіквотчінга допоможуть скласти список основних пластикових забруднювачів узбереж. Частина з них Greenpeace запропонує заборонити або обмежити в Росії.

«За допомогою нашого спільного проекту ми хочемо залучити на боротьбу з одноразовим пластиком людей, які турбуються про екологічну ситуацію, але не знають, як можуть допомогти», - розповів Володимир Шведов, заступник головного редактора «Таких справ».

У той же час, експерти підрахували, скільки можна заробити, якщо переробити усе пластикове сміття на планеті. За даними Business Insider, це принесе близько 7,2 трильйона доларів.

Інформація королівської статистичної спільноти свідчить, що 90,5% пластика, який випустили на Землі, досі не переробили. Ця цифра еквівалентна 7,2 трлн пакетів з магазину, повністю наповнених сміттям із пластику. Один пакет вміщує близько 0,5 кг на 1 долар. Таким чином, людина, яка запустить успішний переробний бізнес, заробить $ 7,2 трлн.

Видання пише, що на ці гроші можна придбати Apple, Amazon, Google, Microsoft, Walmart, Exxon, GM, AT & T, Facebook, Bank of America, Visa, Intel, Home Depot, HSBC, Boeing, Citigroup і Anheuser-Busch і всі професійні команди з NFL і MLB – футбольної і баскетбольної ліги США.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Одеській області 5-річний хлопчик згорів у стозі сіна

Хлопчик бавився запальничкою, внаслідок чого і сталося займання....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Qantas Airways запустит 20-часовые рейсы. Но сначала их протестируют сотрудники самой компании

Австралийская авиакомпания Qantas Airways начнет выполнять тестовые перелёты из Нью-Йорка и Лондона в Сидней Об этом сообщает Bloomberg....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На мосту в Станице Луганской начала работать группа социальной помощи

Волонтеры помогают людям перемещаться по деревянной лестнице вблизи КПВВ "Станица Луганская" В Станице Луганской начала работать группа социальной помощи, волон....

Загрузка...
Загрузка...