Україна випробувала космічну ракету

В Україні вперше за роки незалежності провели успішні випробування ступеня космічної ракети-носія класу Циклон-4

Про це повідомила прес-служба конструкторського бюро Південне в суботу, 24 серпня
"Напередодні 28-ї річниці незалежності нашої країни, вперше за час її новітньої історії, були проведені вогневі випробування ступеня ракети-носія в цілому - відбувся прожиг третього ступеня ракети-носія середнього класу Циклон-4, спроектованої КБ Південне і виготовленої на Південмаші", - сказано в повідомленні прес-служби.

Під час вогневих випробувань усі системи відпрацювали відмінно, двигун ступеня вмикався п'ять разів, як і було заплановано конструкторами КБ "Південне".

Випробування визнано успішними.

"Під час вогневих випробувань усі системи відпрацювали відмінно, двигун ступеня включався п'ять разів, як і було заплановано конструкторами КБ Південне. Випробування визнані успішними!" - підсумувала прес-служба.

До складу третього ступеня РН "Циклон-4" входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги та маневрування. Також основні конструкторські рішення закладено до складу другого ступеня нової ракети-носія "Циклон-4М".

Про високі технології і підкорення космосу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Стрелки назад: когда Украина перейдет на зимнее время

Украина традиционно перейдет на зимнее время в последнее воскресенье октября, в этом году этот день приходится на 27 число....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Американська кав'ярня використовує напівголих хлопців, щоб зацікавити клієнтів

У Сіетлі відкрилася кав'ярня, яка приваблює клієнтів не тільки смачною кавою, а й незвичайними бариста - еспресо та інші напої в закладі готують напівголі спортивні....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​США и Индия проведут совместные военные учения

США и Индия проведут в ноябре текущего года совместные военные учения....

Загрузка...
Загрузка...