Mastercard повідомив Німеччину і Бельгію про витік даних клієнтів

За даними бельгійських властей, витік торкнулася «великої кількості суб'єктів даних», головним чином в Німеччині

Міжнародна платіжна система Mastercard направила владі Німеччини і Бельгії повідомлення про злам системи з даними клієнтів, повідомляє Bloomberg з посиланням на наглядові органи цих країн. У повідомленні йдеться, що злам був помічений компанією 19 серпня.

За даними бельгійських властей, витік торкнулася великої кількості людей, головним чином з Німеччини. Точне число людей, чиї дані могли бути вкрадені, не розкривається.

«З того моменту, як стало відомо про інцидент, нам надійшло безліч питань і скарг. Хочемо повідомити користувачам карт: ми зв'язалися з Mastercard, щоб отримати додаткову інформацію, і стежимо за розвитком ситуації разом з відомством із захисту даних в Гессені і іншими представниками влади», - цитує Bloomberg голову Бельгійського відомства із захисту даних Девіда Стівенса.

Регулятори Німеччини і Бельгії були повідомлені про витік, оскільки в цих країнах перебувають штаб-квартири платіжної системи, відзначає агентство. Бельгія повідомила, що запросила у Mastercard додаткову інформацію і разом з німецькими властями стежить за ситуацією.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Восени 2019 року очікується збереження волатильності курсу

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Самолеты, танки и метро. В каких музеях Киева понравится любителям техники

Музей киевского метроДля исследования загадок киевских подземелий с семьей, классом, группой или в одиночку можно отправится в загадочное путешествие Музея метро....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Chanel показали модные очки зимы 2019-2020

Зима - это не повод отказываться от модных аксессуаров....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

ФРН відмовиться від вугільної енергетики

Німеччина приєднається до альянсу країн, які виступають за відмову від використання вугілля для вироблення електроенергії (Powering Past Coal Alliance) Про це повідомляє Deutsche....

Загрузка...
Загрузка...