НБУ назвав головні фактори укріплення гривні

З початку 2019 року Національний банк зміг викупити на міжбанківському валютному ринку $2,9 млрд і не завадити зміцненню гривні.

НБУ назвав головні фактори укріплення гривні

Про це повідомив заступник голови НБУ Дмитро Сологуб під час круглого столу «Що відбудеться з гривнею до кінця року», організованого «Фінансовим клубом».

Серед причин, чому збільшився попит нерезидентів цього року на українські цінні папери, він зазначив «лінк» з Clearstream, високі темпи економічного зростання, зниження інфляції, стабільність банківської системи, зважену і збалансовану бюджетно-фіскальну політику, реформаторську риторику нового президента.

- І цього року ми бачимо менше виведення дивідендів з України. Це досить цікавий фактор. НБУ зняв усі обмеження щодо виведення дивідендів з країни, але обсяги репатріації не зросли. Ми бачимо, що інвестори, які працюють в Україні, ці гроші не виводять, а реінвестують. Тому знижуються обсяги репатріації дивідендів, – сказав він.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В НБУ рассказали об условиях МВФ для предоставления финансирования Украине

Продолжение борьбы с коррупцией, судебная реформа, а также принятие бюджета на следующий год....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Японії з'ясували, чим небезпечні для господарів квартир дверні вічка

У японській префектурі Фукуока на острові Кюсю поліція розслідувала дивну справу, пов'язану з дверними вічками, повідомляє газета Mainichi....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Коммунальные службы и волонтеры высадили в Киеве деревья и убрали парки

Накануне в Киеве провели 20 толок, высадили 1300 деревьев и 1375 кустарников, убрали в паркахКак сообщает пресс-служба КГГА, Работники Киевской городской государственн....

Загрузка...
Загрузка...