Банкіри спрогнозували курс гривні до кінця року

Восени 2019 року очікується збереження волатильності курсу.

Про це повідомили банкіри під час круглого столу «Що відбудеться з гривнею до кінця року», організованого «Фінансовим клубом».

Фактор сезонності на валютному ринку стає все менш вираженим. «Валютні зміни дозволяють експортерам та імпортерам планувати, коли вони хочуть купувати, а коли – продавати.

І хоча значну девальвацію банкіри восени не очікують, фактора сезонності піків попиту і пропозиції валюти уникнути не вийде.

Заступник голови НБУ Дмитро Сологуб вважає, що восени ризики для гривні будуть невеликими.

- У короткостроковому періоді ми не бачимо значних ризиків. Можуть змінитися умови торгівлі, можуть ціни зменшитися ще більше, але це не буде катастрофічним. У режимі гнучкого курсу це чинитиме якийсь вплив на курс гривні, – зазначив він.

Президент Українського товариства фінансових аналітиків Юрій Прозоров говорить про ймовірність двох крайніх варіантів. Він фіксує максимальний рівень девальвації – понад 30 грн.

- Другий обмежувач «зверху» – це курс 31 грн. Бажанням інвесторів у ОВДП нажитися «довгостроково» заважатиме девальвація. І такий курс буде для них невигідним, як і для імпортерів, – упевнений експерт.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Самолеты, танки и метро. В каких музеях Киева понравится любителям техники

Музей киевского метроДля исследования загадок киевских подземелий с семьей, классом, группой или в одиночку можно отправится в загадочное путешествие Музея метро....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Илон Маск хочет купить агентство фейковых новостей The Onion

Ранее бизнесмен работал над своим собственным проектом с подобной концепцией, но стартап не оправдал его ожиданий Илон Маск рассказал у себя в Twitter, что он заинтер....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Український режисер Олег Сенцов презентував свою нову книгу «Маркетер»

Сенцов написав книгу за 11 днів півтора року тому в таборі суворого режиму в Лабитнангі Український режисер Олег Сенцов презентував свою нову книгу «Маркетер» під ....

Загрузка...
Загрузка...