Банкіри спрогнозували курс гривні до кінця року

Восени 2019 року очікується збереження волатильності курсу.

Про це повідомили банкіри під час круглого столу «Що відбудеться з гривнею до кінця року», організованого «Фінансовим клубом».

Фактор сезонності на валютному ринку стає все менш вираженим. «Валютні зміни дозволяють експортерам та імпортерам планувати, коли вони хочуть купувати, а коли – продавати.

І хоча значну девальвацію банкіри восени не очікують, фактора сезонності піків попиту і пропозиції валюти уникнути не вийде.

Заступник голови НБУ Дмитро Сологуб вважає, що восени ризики для гривні будуть невеликими.

- У короткостроковому періоді ми не бачимо значних ризиків. Можуть змінитися умови торгівлі, можуть ціни зменшитися ще більше, але це не буде катастрофічним. У режимі гнучкого курсу це чинитиме якийсь вплив на курс гривні, – зазначив він.

Президент Українського товариства фінансових аналітиків Юрій Прозоров говорить про ймовірність двох крайніх варіантів. Він фіксує максимальний рівень девальвації – понад 30 грн.

- Другий обмежувач «зверху» – це курс 31 грн. Бажанням інвесторів у ОВДП нажитися «довгостроково» заважатиме девальвація. І такий курс буде для них невигідним, як і для імпортерів, – упевнений експерт.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві вантажівка врізалась у маршрутку

У Голосіївському районі столиці сталася ДТП за участю маршрутного таксі та вантажівки....

Це може бути цікавим

​Зрозуміло про складне: за що наприкінці 2019 року дають Нобелівку

Також цього року оголосили лауреатів премії з літератури не тільки за 2019-й, але й за 2018 рік....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Депутати хочуть заборонити в’їзд вантажівок у великі міста зранку і ввечері

На вечірньому засіданні 12 грудня Верховна Рада прийняла за основу законопроект №2296 щодо запобігання несприятливому впливу забруднення повітряного середовища на....

Загрузка...