Суд обрав запобіжний захід для помічника Гримчака

Деснянський районний суд міста Чернігова обрав запобіжний захід помічникові Юрія Гримчака Ігорю Овдієнко

Про це повідомляє «Слово і Діло».

Суд постановив відправити Овдієнко на два місяці - до 13 жовтня у СІЗО з можливістю внесення застави. Сума застави становить 4 млн гривень.

Повідомляється, що прокурори вимагали заставу у розмірі - 12,5 млн грн.

Нагадаємо, в середу, 14 серпня, Юрія Гримчака та його помічника правоохоронці затримали за підозрою у вимаганні 1,1 млн доларів. Їх затримали на «гарячому» - під час отримання частини суми в розмірі 480 тис. доларів.

Пізніше Гримчаку та його помічникові повідомили про підозру. Правова кваліфікація дій вказаних осіб - ч. 4 ст. 190 КК України (Мошеничество).

Так, раніше в ГПУ повідомляли, що Гримчак та його помічник за хабар обіцялизабезпечити вплив на суддів Верховного суду України за винесення рішення на користь зацікавленої особи.

«Забезпечити вплив на суддів ВСУ про винесення рішення на користь зацікавленої особи, і також за здійснення впливу на відповідних посадових осіб Мінкультури та КМДА, шляхом використання своїх службових повноважень», - зазначили у відомстві.

Крім того, Деснянський районний суд міста Чернігова заарештував заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака, підозрюваного в шахрайстві. Суд обрав запобіжний захід Юрію Гримчаку у вигляді утримання під вартою на 60 діб - до 15 жовтня з можливістю застави у розмірі 6 млн грн.

Нагадаємо, дружина підозрюваного в шахрайстві заступника міністра у справах тимчасово окупованих територій України Юрія Гримчака - Юлія Гримчак - заявила, що не вноситиме заставу за чоловіка.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Dior представил многоразовые соломинки для питья за 3 600 грн.

Экологичность — один из самых благородных трендов в современном бизнесе....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Спортпит для достижения результатов от Foods Body

Сегодня здоровый образ жизни стал определенным трендом....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Тронь Сергей Николаевич: мир и культура викингов – от Скандинавии до Америки

Тронь Сергей Николаевич отмечает, что силу популярности образа викингов в массовой культуре, они оказались наделены множеством черт, которыми изначально не облад....

Загрузка...
Загрузка...