Користувачі Instagram зможуть скаржитися на пости з фейковою інформацією

Ці пости не будуть видаляти, але їх просування буде заборонено

Керівництво Instagram ввело нову функцію, яка дозволяє користувачам відзначати публікації з недостовірним або фейковий контентом. З 15 серпня інструмент доступний в США, а протягом двох тижнів нововведенням зможуть скористатися по всьому світу, повідомляється на сайті Інституту Пойнтера.

Щоб повідомити про недостовірну інформацію, користувачеві потрібно буде натиснути на значок з трьома крапками в правому верхньому куті публікації і натиснути на рядок «помилкова інформація».

Усі зазначені пости будуть перевіряти експерти Міжнародної фактчекінговой мережі Інституту Пойнтера. Які не пройшли перевірку пости видаляти не будуть, але такі пости не будуть відображатися в розділі «Цікаве» і їх не можна буде просувати за допомогою хештегів.

Раніше Instagram анонсував дві нові функції, спрямовані на боротьбу з Кібербулінгу. Перша стосується безпосередньо розміщення контенту: штучний інтелект буде визначати, яку лексику використовує той чи інший користувач, і якщо його повідомлення буде розцінено як образливе, користувачеві запропонують його відредагувати або підтвердити намір кнопкою «Я дійсно хочу це опублікувати».

Друга функція дозволить користувачам приховувати чужі образливі коментарі під своїми публікаціями (при цьому автор коментаря буде його бачити).

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ТЦ в Риге просит убрать из магазина Тимати одежду с Путиным

Управление торгового центра Alfa попросило магазин Black Star, убрать из ассортимента товары с российской символикой и изображением Владимира Путина из-за недовольства ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Amazon тестирует оплату товаров с помощью взмаха руки

Amazon тестирует новую биометрическую систему оплаты товара на основе принципов бертильонажа....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Що у Києві планують збудувати, облаштувати та реконструювати до 2023 року

У КМДА прогнозують зростання доходів бюджету до 71 млрд у 2022 році , а видатків – до 69 млрдВ КМДА опублікували прогноз бюджету столиці, і це вперше, коли він розрахова....

Загрузка...
Загрузка...