​У США – нові правила отримання «грін-карт»: що змінилося

Сполучені Штати Америки запровадили нові, жорсткіші правила отримання «грін-карт» – ініціатива стосуватиметься осіб, які послуговуються програмами соцдопомоги.

гран-карта, США,

Про це повідомляє «The Voice of America».

Згідно з новими правилами, Служба громадянства та імміграції має право відмовляти іммігрантам у наданні легального статусу, якщо вони послуговуються програмою медичного страхування Medicaid, продовольчими талонами, ваучерами на нерухомість та іншими видами соцдопомоги.

Такий захід є одним із найжорсткіших, який запровадила адміністрація президента Штатів Дональда Трампа, щоб обмежити легальну імміграцію.

Нові правила набудуть чинності в середині жовтня. Вони не поширюватимуться на громадян США, навіть якщо серед їхніх родичів є іммігранти, щодо яких діють ці вимоги.

Захисники прав мігрантів застерігають, що за таких умов іммігранти боятимуться звертатися за допомогою, а імміграційні органи зможуть частіше відмовляти у наданні легального статусу.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У "Слузі народу" запропонували давати матеріальні винагороди особам, які викриватимуть факти корупції

Такі проекти законів регламентують способи та порядок повідомлення про корупційні злочини....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Здорове харчування: який продукт може замінити картоплю

Звичайна картопля має високий глікемічний індекс (вплив продукту на зміну рівня глюкози в крові) через вміст в ній крохмалю, а це робить її не найбільш здоровим про....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​История с покупкой Гренландии: Трамп опубликовал новый мем

Президент США Дональд Трамп заявил, что не будет покупать Гренландию, и опубликовал в своем твиттере мем на эту тему....

Загрузка...
Загрузка...