У Росії на меморіалі пам'яті про Другу світову війну зобразили солдат НАТО

Зображення солдат НАТО на пам'ятнику з'явилося після його реконструкції до 9 Травня 2019 року.

У Росії на меморіалі пам'яті про Другу світову війну зобразили солдат НАТО

У Росії у селі Діпкун Тиндинського району Амурської області на оновленому пам'ятнику воїнам, які загинули в роки Другої світової, місцеві жителі помітили, що силуети воїнів, не мають ніякого відношення до часів Другої світової війни. Про це повідомляє Сьогодні.

Зображення солдат НАТО на пам'ятнику з'явилося після його реконструкції до 9 Травня 2019 року. Втім, проблема була помічена не відразу. Питання про зображення нещодавно підняв місцевий житель Діпкуна, депутат районної Ради народних депутатів Валерій Ветелкін.

- Приїхали роботяги-підрядники, не знаю, звідки точно. Зробили на цьому меморіалі дошку з заліза і малюнок, який до Великої Вітчизняної війни не має ніякого відношення. Там намальовані солдати НАТО з американськими автоматами. Там повністю американська форма, американські автомати М-16 – там все це чітко видно. Воно в чорно-білому форматі, але дуже чітко все. Відповідно, людей в Діпкуні це сильно обурило. Начебто картинку, яку приліпили, замовляли десь в Благовєщенську, – розповів депутат.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как распознать рак глаза

Это редкое, но крайне опасное заболевание Немецкие медики поясняют, что существуют два вида рака глаза: ретинобластома и хориоидальная меланома, об этом пишет журн....

Це може бути цікавим

Укрзалізниця поповнила свій графік новими поїздами

Укрзалізниця у новому графіку руху на 2019/2020 роки призначила 8 нових поїздів Про це повідомляє пресслужба компанії....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Бет Харт: испытание талантом и славой

«Когда я училась, мне было тесно в классическом жанре....

Загрузка...