Instagram відкрив вакансію «експерт з мемів». Після скандалу з приводу масової чистки інтернет-мемів

«Експерт з мемів» повинен допомогти налагодити діалог між керівництвом компанії і підлітками

Інстаграм оголосив, що почав пошуки людини на посаду «експерта з мемів», якому належить «примирити» мем-спільноту і керівництво компанії. Про це повідомляє видання The Atlantic.

Потреба в такому фахівці виникла після недавнього скандалу з адміністраторами мем-спільнот. Справа в тому, що в кінці липня соцмережа видалила більше 140 великих облікових записів з мемами, загальна аудиторія яких становила близько 30 мільйонів користувачів. Через це власники сторінок, які заробляли на них гроші завдяки рекламі, втратили значну частину свого доходу. На сайті Change.org навіть з'явилася петиція з вимогою відновити акаунти. Але на скарги їх власників (в основному підлітків) керівництво соціальної мережі не відреагувало.

"Це кінець. Понад 40 мільйонів передплатників і акаунти, які приносили більше 600 тисяч доларів, втрачені за два дні. Інстаграм і Фейсбук, чорт візьми, визнайте, що ви зробили, і поверніть все назад. Ви не можете відмовчуватися. Я особисто втратив 600 тисяч передплатників без видимої причини»-написав один із власників акаунта, що постраждав.

Як пояснив The Atlantic представник компанії Facebook, яка володіє Instagram, акаунти видалили через те, що ті «неодноразово порушували правила соцмережі, а також намагалися втрутитися у внутрішні процеси». Зокрема, мова йде про порушення авторських прав, так як в акаунтах публікувалися меми з TikTok, YouTube, Reddit і Твіттера, часто без згадки авторів.

Відкриття вакансії «експерта з мемів» свідчить про те, що соцмережа хоче налагодити діалог з мем-спільнотою. Так, в обов'язки цього співробітника буде входити робота з «цифровими видавцями» - адміністраторами мем-акаунтів. Також «експерту з мемів» належить стежити за трендами соцмережі і допомагати вже існуючим авторам мемів.

«В ідеалі нам потрібна людина, що відмінно розбирається в мемах і публікаціях контенту в мережі. Сильний фахівець з комунікацій, хороший ком'юніті-менеджер. Практично єдиноріг», - зазначила представник Instagram Ліла Кінг.

Вона також зазначила, що зараз меми - один з найпопулярніших контентів соцмережі. Смішними картинками, згідно статисткою, діляться в сім разів частіше, ніж будь-якими іншими.

«Меми стали найпопулярнішим для молоді способом споживання інформації на платформі. <...> Ми думаємо, що нам потрібно ближче познайомитися і почати краще розуміти мем-спільнота, оскільки нам є чому у них повчитися », - додала Кінг.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Як виросли зарплати українців - статистика

У рейтингу доходів у другому кварталі 2019 року перше місце зайняли будівельники Середня зарплата в країні з березня 2019 го тримається вище 10 тис....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У «швидкій» з’являться бригади парамедиків: що зміниться

У бригадах “швидкої” працюватимуть парамедики та екстрені медичні технікиВ Україні впроваджують нові стандарти роботи екстреної медичної допомоги, за якими у б....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как обменять биткоин. Удобный сервис обмена от BTC банка

Украинский BUY Bank, расположенный в Киеве по адресу ул....

Загрузка...
Загрузка...