21 ознака того, що колеги вас ненавидять

Якщо ви не подобаєтеся своїм колегам, деякі з них не посоромляться сказати про це відкрито. Інші ж будуть дипломатично і професійно приховувати свої почуття

Лінн Тейлор, експерт з робочих питань і автор книги "Як приручити офісного тирана, впоратися з інфантильним начальником і досягти успіху на роботі", говорить:

"Багато людей приховують своє презирливе ставлення до оточуючих, щоб уникнути скандалу і зберегти свою кар'єру, але при цьому вони продовжують непомітно псувати життя тим, кого вони ненавидять. Тим не менш, існує цілий ряд ознак, за якими можна визначити, що хтось діє не в ваших інтересах "

Якщо ви помітите їх досить рано, то зможете виправити ситуацію, поки вона не зайшла занадто далеко.

"Крім того, міцні і здорові робочі взаємини дозволяють ефективніше виконувати обов'язки і добиватися поставлених цілей".

Майкл Керр, всесвітньо відомий мотиваційний оратор і автор книги "Переваги гумору", згоден з Тейлор.

"Коли ви подобаєтеся колегам, все стає простіше", - говорить він. - "Ви знаєте, що вони готові прикрити вас в разі необхідності, надати послугу, допомогти у важкій ситуації або організувати спільну роботу, навіть якщо ви працюєте в різних відділах".

За словами Керра, добре ставлення оточуючих зміцнює віру в себе, підвищує продуктивність роботи, провокує появу творчих ідей і дозволяє досягти успіху, чим би ви не займалися.

Отже, кілька неочевидних ознак, за якими можна судити про те, що колеги таємно вас ненавидять.

1. Ви інтуїтивно відчуваєте, що не подобаєтеся їм. Якщо вам здається, що колеги вас ненавидять, може бути, ви це все придумали, а може бути, це й справді так. Якщо хтось ставиться до вас інакше, ніж до оточуючих, навряд чи вас можна назвати його улюбленцем. Довіртеся інтуїції і продовжуйте шукати підтвердження своєї правоти.

2. Вони привласнюють собі ваші заслуги. "Можливо, ваші колеги просто люблять славу", - говорить Тейлор. Але якщо вони щоразу намагаються привласнити собі тільки ваші заслуги, швидше за все, вони намагаються вижити вас з колективу.

3. Вони не дивляться вам в очі. "Якщо ви не любите людину і не поважаєте його, навряд чи ви можете дивитися йому в очі", - говорить Тейлор. Якщо ви помічаєте, що колеги уникають зорового контакту навіть при розмові, цьому є причини.

4. Вони не посміхаються, якщо ви перебуваєте поруч. Погані дні і перепади настрою бувають у всіх, проте якщо колеги навмисно приховують посмішку у вашій присутності, щось йде не так.

5. У розмові з вами вони відбуваються загальними фразами. Якщо ви питаєте, як справи, і отримуєте черговий відповідь ( "Добре" або "Все нормально"), а листи від колег ніколи не починаються з дружнього вітання ( "Привіт" або "Добрий день"), це теж може бути ознакою негативного ставлення. "Якщо хтось веде себе як похмурий підліток, це привід насторожитися", - радить Керр.

6. Вони ніколи не пропонують вам приєднатися до жартівливій бесіді. "Жарти - це найкращий спосіб зміцнити робочі відносини. Якщо колеги ніколи не намагаються залучити вас в жартівливий діалог, швидше за все, вони відчувають себе невпевнено і не вважають вас членом команди", - говорить Керр.

7. Вони вас уникають. Якщо ви чекаєте ліфт і бачите, що колеги вважають за краще піднятися по сходах, аби не їхати з вами, або чекають, поки ви вийдете з вбиральні, щоб зайти в неї, це означає, що вони вас уникають.

8. Вони розпускають плітки. Плітки - це легковажно і непрофесійно, але, якщо ви комусь не подобаєтеся, він неминуче буде розпускати про вас плітки.

9. Вони поводяться так, ніби мають над вами владу. "Люди, яким ви неприємні, будуть вас утискати, навіть якщо у них немає на це права", - стверджує Тейлор.

10. Вони не помічають вашої присутності. Якщо колеги не вітаються з вами вранці і не прощаються ввечері, подібним чином вони демонструють свого негативне ставлення до вас.

11. Вони ніколи не запрошують вас на неофіційні зустрічі. Якщо колеги ніколи не кличуть вас пообідати або обговорити проект за чашкою кави, вони намагаються про щось вам сказати.

12. Вони використовують негативний мову жестів. "Якщо хтось із колег постійно закочує очі, коли ви починаєте говорити, приймає захисну позу, складаючи руки, або не піднімає погляду від екрану, коли ви заходите в кімнату, це дозволяє судити про його справжні почуття", - говорить Керр.

13. Знаходячись поруч, вони починають оборонятися. "Якщо в діалозі з вами людина швидко займає оборонну позицію, швидше за все, він вам не довіряє, і ви йому не подобаєтеся", - стверджує Керр.

14. Вони спілкуються з вами виключно по електронній пошті, навіть якщо ви сидите поруч. Якщо ви не подобаєтеся колегам, вони постараються звести особисте спілкування з вами до мінімуму. Якщо останнім часом потік листів від них значно збільшився, це поганий знак.

15. Вони ні в чому з вами не погоджуються. Якщо люди постійно відкидають ваші ідеї, це означає, що ви їм не подобаєтеся."Якщо хтось обриває вас на півслові і відгукується про вашу пропозицію в негативному ключі, його упередження настільки сильні, що він готовий відкинути що завгодно, навіть якщо спочатку ідея була чудовою", - говорить Керр.

16. Вони створюють угруповання, подібно школярам. Якщо ви відчуваєте себе героїнею "Поганих дівчат", і вас не запрошують ні в одну групу, швидше за все, ви просто нікому не подобаєтеся.

17. Вони ніколи не ставлять вам особисті питання. "Якщо ви помічаєте, що колеги постійно базікають один з одним про свої родини і хобі, але ніколи не зачіпають ці теми в діалозі з вами, швидше за все, їм просто не цікаво, як ви живете", - говорить Керр.

18. Вони ніколи не приділяють вам і вашій роботі належної уваги. Ось ще одна ознака того, що колеги вас зневажають. "Вони вважають, що ваші проблеми і результати вашої праці менш важливі, ніж проблеми і результати інших співробітників", - повідомляє Керр.

19. Вони підставляють вас з метою вигородити себе. Коли щось йде не так, колеги намагаються перекласти провину на вас. Як тільки ви робите помилку, вони доповідають про це начальству. Швидше за все, вони дуже хочуть, щоб вас звільнили.

20. Вони радять вам покинути компанію. Якщо спроби підставити вас не приносять свої плоди, колеги намагаються позбутися від вас іншим способом. Наприклад, надсилають вам список вакансій в інших компаніях і пропонують "звести з потрібними людьми", тому що "в іншому колективі ви будете щасливішими і зможете домогтися більшого", навіть якщо ви і без того щасливі і задоволені своїми результатами. Такі порадники навряд чи турбуються про ваш добробут. Швидше за все, ви їм не подобаєтеся, і вони хочуть, щоб ви пішли.

21. Вони не довіряють вам. "Якщо колеги задають вам занадто багато зайвих питань або дають вам мінімум інформації, яку вам належить знати, можливо, вони намагаються знищити вашу кар'єру", - говорить Тейлор.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Одкровення від Тимофія: як автор трудової реформи заганяє себе у пастку

Як відомо, автор проекту закону про працю заперечив в Facebook можливість звільнення без причини....

Це може бути цікавим

​Нова технологія Amazon дозволить розраховуватися в магазинах помахом руки

Згідно з виданням Wall Street Journal (WST), ретельний скан руки користувача буде прив’язаний до облікового запису в банку....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

НБУ советует, как отличить поддельные 200-гривневые купюры

В Украине появился фальшивые гривны, которые не распознаются в торговых сетях....

Загрузка...