Видання The Guardian опублікувало комікс про Майдан

Популярне британське видання The Guardian представило ілюстровану історію подій на Майдані 2013-2014 рр в рамках серії "Ілюстровані міста"

Комікс опублікували у The Guardian

Комікс "У них є кулі. У нас місто" створив художник і антрополог Алекс Павлотський. Він заснований на власному досвіді і свідченнях очевидців.

В описі до коміксу є коротка інформація про початок революції на Майдані.

"В кінці 2013 року столиця України збунтувалася проти уряду - протестувальники використовували в якості своєї зброї все, що було під ногами".

На самому початку розповідається про Київ, а також про соціальні та політичні причини, які спонукали людей до повстання, відзначається, що проведення Чемпіонату Європи з футболу в Києві сильно вплинуло на бажання українців ставати частиною Європи, а відмова екс-президента Віктора Януковича підписати угоду про асоціації з ЄС в листопаді 2013 року стало "останньою краплею".

У коміксі хронологічно розповідається про основні події: студентський розгін, початок євромайдану, перші сутички і смерті, а також про початок військового конфлікту на Донбасі.

Комікс виконаний в сіро-чорних тонах.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Минэкономики пояснили резкий скачек безработицы

В декабре 2019 года число зарегистрированных в Государственной службе занятости по сравнению с ноябрем выросло на 17% до 338,2 тыс....

Це може бути цікавим

Мінімальну вартість контракту у вишах встановлюватиме МОН

Вартість навчання на контрактній основі на певних спеціальностях у вищих навчальних закладах буде встановлювати держава....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Широкий выбор товаров Адидас и других спортивных брендов по скидке

Интернет-магазин Sport discount предлагает широкий выбор брендовых спортивных товаров, которые используют для профессиональных занятий или активного отдыха....

Загрузка...