У Сил спеціальних операцій з'явиться новий нарукавний знак

Шеврони нагадують про покровителя ССО Святослава Хороброго і легенду про козаків-характерників

Начальник Генерального штабу ЗСУ затвердив новий нарукавний знак для військових Сил спеціальних операцій. Нарукавний знак до парадного, парадно-вихідного та повсякденного однострою Командування ССО має вигляд темно-сірого геральдичного щита.

Про це повідомив у Facebook Командування Сил спеціальних операцій ЗС України.

У центрі щита зображена срібна голова Вовкулаки із золотими очима, яка уособлює керівну структуру, повідомляє командування ССО.

У пащі вовк тримає дві стріли, що є символом ворога. Одна стріла зламана, це знищений ворог. Ціла стріла в іклах – нейтралізований ворог. Тобто Голова ССО вирішує, який ворог знищується, який нейтралізується.

Стріли є блискавичною небезпекою, що знищена. За легендою, козаки-характерники, що могли обертатися на вовків, могли ловити руками або відбивати стріли.

У середині нарукавного знаку розміщено золотий стилізований двозуб покровителя ССО – князя Святослава Хороброго.

Що таке Сили спеціальних операції ЗСУ?

Сили спеціальних операцій – окремий рід сил Збройних сил України. Мають спеціальні можливості у сферах розвідки, прямих акцій та військової підтримки для виконання складних, небезпечних, інколи політично чутливих операцій.

До типових завдань ССО відносяться: рейди та сучасні бойові дії, психологічні операції, здобуття розвідувальної інформації за лінією фронту, робота "цивільної адміністрації", створення агентурних мереж, навчання іноземних армій, поліційних і безпекових сил, пошук, евакуація й доставлення полонених, заручників, медична допомога, впровадження в структуру спецслужб і військових організацій з метою шпигунства або знищення людей, що представляють загрозу державі, підготовка до переворотів, повалення режимів, виявлення, ідентифікація та визначення цілей для власних засобів ураження, антитерористичні операції

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве водитель насмерть сбил пешехода и сбежал

Водитель автомобиля Mercedes на высокой скорости сбил девушку, которая шла по пешеходному переходу....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Суд заочно заарештував ексміністра часів Януковича

Печерський райсуд Києва заочно заарештував колишнього очільника Державної податкової служби України (міністра доходів і зборів України) Олександра Клименка....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У старовинному будинку знайшли малюнки творця Маленького Принца

У Швейцарії, у місті Вінтертур, знайшли невідомі малюнки Антуана де Сент-Екзюпері до всесвітньо відомого твору «Маленький принц»....

Загрузка...
Загрузка...