Гройсману за два тижні відпустки нарахували 20 тисяч гривень зарплати

Розповідати де саме відпочиває прем’єр-міністр України у Кабміні не стали

Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за 16 днів відпустки нарахували 20,11 тис. грн заробітної платні. Про це у відповідь на інформаційний запит 112.ua повідомили в секретаріаті Кабінету міністрів України.

Володимир Гройсман оформив щорічну відпустку на 11, 19 липня та з 28 липня по 10 серпня.

Всього від початку року прем’єрміністр України використав 24 календарні дні щорічної відпустки. Станом на 5 серпня у Володимира Гройсмана за час перебування на зазначеній посаді не використано 20 календарних днів щорічної відпустки.

«Нарахована прем’єрміністрові України Гройсману заробітна плата за час перебування у щорічній відпустці 11, 19 липня та з 28 липня по 10 серпня 2019 року становить 20 тис. 110 грн», - поінформували в секретаріаті Кабміну.

Водночас у Кабміні не надали інформацію щодо того, де саме перебуває у відпустці прем’єрміністр України Володимир Гройсман.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Україні не вистачає експертів з видобутку корисних копалин

Мінекономрозвитку прогнозує зростання потреби у працівниках видобувної галузіПрогнозуючи нестачу кадрів, Мінекономрозвитку посилається на середньостроковий п....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Горить Амазонка. У Бразилії збільшилася кількість пожеж

За два дні кількість нових пожеж значно зросла....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Експерти вивчили Озеро скелетів в Гімалаях, але загадок тільки додалося

Діаметр озера становить всього 40 метрів Озеро Роопкунд, розташоване в глибині Гімалаїв на висоті понад п'яти кілометрів, неофіційно відомо як Озеро скелетів....

Загрузка...
Загрузка...