Бельгієць випадково купив картину Рембрандта за 500 євро

Чоловік вирішив допомогти незнайомцеві в барі, який скаржився на те, що опинився у боргах і розпродавав майно

Житель бельгійського Льєжа придбав оригінал картини Рембрандта в 60 тисяч разів дешевше від реальної ціни. Щасливчик, якого місцева преса називає мсьє Джо, близько 10 років тому був у справах в місті Ерсталь, де познайомився в одному з барів з чоловіком, що перебував у вкрай скрутному фінансовому становищі. Мсьє Джо після декількох кухлів пива перейнявся його бідою і запропонував свою допомогу. Новий знайомий сказав, що готовий продати картину, на якій начебто зображений Ісус. Вони вдарили по руках.

Про це повідомляє Brussels Times.

Мсьє Джо повісив покупку у себе вдома. За декілька років до нього в гості прийшов товариш, який захоплюється живописом. Побачивши картину, він був у захваті і заявив, що за манерою виконання вона дуже схожа на роботи Рембрандта. Друг висловив упевненість, що вартість полотна значно перевищує 500 євро.

Мсьє Джо довго сумнівався, що це так. Але все ж таки зважився звернутися до мистецтвознавців. Картина виявилася портретом Ісуса пензля Рембрандта. За неї бельгійцю запропонували понад 30 мільйонів євро. Мсьє Джо має намір продати шедевр і вкласти гроші в свій улюблений футбольний клуб.

Рембрандт Харменс ван Рейн (1606-1669) - найбільший представник золотого століття голландського живопису. За даними сучасних дослідників, його пензлю належать 346 картин. На фото вгорі - картина «Голова Христа», що зберігається в Національному музеї Берліна.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На одному з полів в Білорусі з'явився гігантський павук. Його зробили з соломи до свята збору врожаю: фото

Перемогло господарство, працівники якого зробили бджолу і корівУ Кльоцкому районі Білорусії на одному з полів встановили величезного павука, виготовленого з соло....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Херсоні створили рекордний український прапор

Полотнище створили з прапорів, привезених волонтерами з Донбасу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Мінсоцполітики помітили тенденцію зростання доходів українців

Протягом трьох років мінімалка зросла в три рази, а середня зарплата - удвічіМінімальна заробітна плата в Україні з 2016 року збільшилася в три рази - з 1378 до 4137 грн в 20....

Загрузка...
Загрузка...