Зеленського просять перевірити держзакупівлі для армії

Громадська організація колишніх учасників АТО “Мужність” звернулась до Президента України Володимира Зеленського з закликом перевірити діяльність структурного підрозділу Міноборони, який відповідає за закупівлі для армії одностроїв та спорядження.

 Зеленського просять перевірити держзакупівлі для армії

- Хочемо звернути Вашу увагу на дії посадовців Головного управління закупівель Міністерства оборони України, які протягом п'яти років вчиняли дії, на нашу думку, проти обороноздатності своєї армії. Ветеранська спільнота має велику стурбованість та питання чому ганебні крадіжки на житті армії не припиняються, - заявив заступник голови “Всеукраїнської Асоціації організацій учасників АТО “Мужність” Сергій Гоценко, повыдомляє телеграм-канал НачШтабу.

Він наголосив, що для армії закуповуються легкозаймисті комплекти та форми для танкістів.

- Громадська організація “Мужність” має документальне підтвердження від організацій, які виробляють спорядження та однострій для армії, про численні порушення, зафіксовані за п'ять років, - заявив Гоценко.

Учасники АТО вимагають від ДБР провести комплексну перевірку по всіх тендерних закупівлях ЗСУ, які відбувались протягом останніх п'яти років.

- Просимо Вас, пане Президенте, як Головнокомандуючого ЗСУ, щоб ДБР, очолюване паном Трубою, за нашим зверненням провело всебічне розслідування з усіх тендерних закупівель, які здійснювало Головне управління закупівель Міністерства оборони, з метою виявлення порушень і подальшого недопущення в забезпеченні неякісними матеріалами та технікою, спорядженням армії, - звернувся заступник голови громадської організації.

Гоценко повідомив, що під зверненням підписалось понад три тисячі ветеранів АТО з усієї України.

Він також додав, що 30 липня представники громадської організації вже зареєстрували в ДБР лист-звернення, до якого додаються висновки відповідних експертиз.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Китае начали предоставлять услуги по клонированию котов

21 июля в Китае на свет появился котенок по кличке Чеснок, клонированный пекинской компанией Sinogene Biotechnology Company....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Глава Окружного административного суда Киева подал в отставку

Глава Окружного административного суда Киева Павел Вовк подал в отставку....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Cепаратисты применили ударный дрон, ранен боец ВСУ

В районе ответственности оперативно-тактической группировки "Восток" противник совершил десять обстрелов....

Загрузка...
Загрузка...