​Разумков про війну на Донбасі: Бажання завершити її є не в усіх

Забезпечити мир на сході України та повернути Донбас і Крим за допомогою ухвалення будь-яких законів неможливо.

Дмитро Разумков, Слуга народу,

Про це голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив в інтерв'ю російському виданню «КоммерсантЪ», передає «Українська правда».

«Це одна з ключових проблем в країні. Усі ми хотіли б, щоб настав мир, щоб Донбас і Крим повернулися в Україну. На жаль, це не вирішується законами» – заявив Дмитро Разумков.

З його слів, у новому парламенті обговорюватимуть особливий статус для Донбасу, але, як ще раз наголосив Разумков, законами неможливо вирішити проблему війни на сході України.

«Це законодавча частина (особливий статус для Донбасу. – Ред.). Цей момент обговорення в стінах ВРУ, очевидно, теж буде, але в цій проблемі, у війні, це не питання законів. Це питання бажання. Бажання закінчити цю війну. В української сторони воно є. На жаль, не у всіх учасників цього процесу ми спостерігаємо це бажання», – сказав Разумков.

Дмитро Разумков заявив, що ідеться більше про питання дипломатії, санкцій, про питання внутрішньої політики, що пов'язані з боротьбою з корупцією, з інформполітикою, економікою, інфраструктурою, соцполітикою тощо.

«Це цілий комплекс завдань, які потрібно буде виконати і які дозволять швидше повернути тимчасово окуповані території», – сказав голова партії.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Туреччині вимагають відмінити ситему all inclusive

У Туреччині продавці пропонують обмежити систему all inclusive в готеляхТурецькі торговці, які працюють на курортах Сіде і Аланія, звернулися до влади країни з прохання....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Білефельд - німецьке місто-мем. Якщо довести, що його не існує, можна отримати мільйон євро

Такий хід місцевий департамент маркетингу придумав як раз до 25-річчя відомої Білефельдської змови Влада німецького міста Білефельд пообіцяла мільйон євро кожном....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ліфти в нових будинках від чотирьох поверхів стануть обов'язковими

Нові будівельні норми набудуть чинності з 1 грудня Оновлені державні будівельні норми з вимогою проектування ліфтів у нових житлових будинках висотою від чотирьо....

Загрузка...
Загрузка...