Виборчу документацію зі скандального округу №50 вивезе авіація

Авіація МВС вивезе виборчу документацію з проблемного округу № 50 в Покровську Донецької області

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

«Щоб попередити можливі провокації і протиправні дії, було прийнято рішення перемістити виборчу документацію з проблемного округу за допомогою авіації МВС», — йдеться в повідомленні.

У відомстві також зазначили, що члени Центральної виборчої комісії прибули в округ № 50.

Охороняти документи буде поліцейський спецпідрозділ.

Заступник голови ЦВК Євген Радченко зазначив, що 5 серпня - це останній строк встановлення результатів виборів. Допомога МВС дає можливість вчасно і оперативно закрити питання з підрахунком голосів.

«Cитуація для Центральної виборчої комісії достатньо не типова, таке стається вперше. Ми вдячні МВС та Нацполіції за можливість оперативно налагодити пересування членів комісії та уповноважених представників секретаріату до Покровська. Там ми отримаємо виборчу документацію, доставимо її до Києва та за добу проведемо підрахунок голосів», - наголосив Євген Радченко.

Нагадаємо, підрахунок голосів в окрузі № 50 в Покровську супроводжувався протестами місцевих жителів через можливі фальсифікації.

Міністерство внутрішніх справ відправило в Покровськ вертоліт зі спецназівцями для забезпечення правопорядку. А через кілька днів приміщення ОВК № 50 поліцейські взяли під посилену охорону.

Крім того, за словами кандидата в народні депутати Сергія Кошукова, голова і секретар ОВК № 50 в ніч на 27 липня зникли разом з протоколами.

Поліція Донецької області відкрила кримінальне провадження проти членів окружної виборчої комісії № 50, які не провели перерахунок голосів, незважаючи на рішення суду.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Новости партнеров

Загрузка...