В ЄС поменшало безробітних - Євростат

Рівень безробіття в єврозоні впав до найнижчого з 2008 року

У 19 країнах єврозони близько 7,5% людей працездатного віку були безробітними у червні. Це найнижчий рівень безробіття з червня 2008 року.

Про це пише Finance.ua з посиланням на дані Євростату.

Рівень безробіття в 29 країнах ЄС у червні становив 6,3% і не змінився у порівнянні з травнем. Це також найнижчий показник, який зафіксовано в ЄС за період з початку щомісячного збору даних у 2000 році.

За підрахунками Євростату, 15,6 мільйонів чоловіків і жінок в ЄС, з них 12,3 мільйонів у єврозоні, були безробітними у червні 2019 року. У порівнянні з травнем кількість безробітних зменшилася на 36 000 у ЄС та на 45 000 у країнах єврозони.

У порівнянні з червнем 2018 року кількість безробітних в ЄС зменшилася на 1,205 мільйона осіб та в єврозоні на 1,032 мільйона осіб.

Серед держав-членів найнижчі показники безробіття в червні були зафіксовані в Чехії (1,9%) та Німеччині (3,1%). Найвищі показники спостерігалися у Греції (17,6% у квітні 2019 року) та Іспанії (14,0%).

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Мінімальну вартість контракту у вишах встановлюватиме МОН

Вартість навчання на контрактній основі на певних спеціальностях у вищих навчальних закладах буде встановлювати держава....

Це може бути цікавим

​В Киеве повестка из военкомата пришла 12-летнему мальчику

В Киеве повестку из военкомата принесли шестикласснику....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве на Надднепрянском шоссе столкнулись три авто: есть пострадавшие

Как минимум один человек пострадал в результате ДТП, которое произошло на столичном Надднепрянском шоссе вечеров во вторник, 21 января....

Загрузка...