Як за Зеленського змінюватиметься розмір пенсій

Збільшення пенсійних виплат відповідно до підвищення цін стало автоматичним.

З 2019 року індексація пенсій буде проводитися щорічно в березні.

Більшості категорій пенсіонерів пенсії індексували саме в цей період. У липні мінімальні пенсії зросли, а також були додані виплати тим людям, які мали робочий стаж понад 30 років, але з-за маленьких зарплат тепер отримують мінімальні пенсійні виплати, пише Знай.

Ще одне підвищення пенсій заплановано на грудень цього року. Мінімальна пенсія в Україні пов'язана з прожитковим мінімумом, який перераховують двічі в рік: липні і грудні. З цим чинником пов'язані надбавки до пенсії у липні та грудні.

Як обчислюється пенсія для індексації

Пенсія обчислюється в Україні за незмінною формулою, яка вважає тривалість страхового стажу (трудовий стаж з 2004 року прирівнюється до страховому), розмір отримуваної зарплати (коефіцієнт заробітної плати), а так само рівень середньої зарплати по країні.

Перші два показники індивідуальні для кожної людини, а третій і останній показник є універсальним для всіх громадян. Саме рівень середньої зарплати в країні і будуть переглядати щорічно. Передбачається, що за його рахунок і буде збільшуватися основний розмір пенсійних виплат.

Нагадаємо, що віце-прем'єр Павло Розенко повідомив про те, що в Україні березні 2020 року пройде ще один масовий автоматичний перерахунок пенсій у рамках пенсійної реформи. За словами прем'єра, березневе підвищення пенсії буде залежати від прийнятого восени новим урядом державного бюджету.

Подписывайтесь на наш Youtube-канал, чтобы не пропустить новые видео на остросоциальную тематику.

Все новости о пенсии в Украине читайте в разделе #Соціалка на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​У команді Зеленського готують податкову амністію

Нещодавно один з новообраних "Cлуг народу", Данило Гетманцев, розповів, як гіпотетично можна легалізувати усі доходи, приховані від держави....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Торговля людьми не имеет границ

Стандарты государственной помощи20 июня 2019 года Государственный департамент США обнародовал свой ежегодный Отчет, касающийся торговли людьми....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Легендарний футболіст може завершити кар’єру наступного року

Кріштіану Роналду заявив, що в майбутньому році може піти зі спорту....

Загрузка...
Загрузка...