​У Держстаті помітили зміни рівня оплати праці українців

У Державній службі статистики звітують про зростання реальних зарплат українців – на понад вісім відсотків порівняно з аналогічним періодом торік.

гроші, зарплата,

Про це з посиланням на Держстат повідомляє «Економічна правда».

Як ідеться у повідомленні, реальна заробітна плата в Україні в червні 2019-го порівняно з аналогічним місяцем торік зросла на 8,1%. А середня номінальна платня працівників в Україні, які перебувають у штаті, у червні цьогоріч порівняно з травнем минулого року зросла на 5,3%, у річному вимірі (до червня 2018 року) – на 18%. Сума становила 10,78 тис грн.

Найбільше зростання середньої платні штатних працівників спостерігалося на Донеччині (на 27,7%), Сумщині (на 20,2%), Дніпропетровщині (20%).

Водночас, найвищий рівень оплати праці в травні зафіксували у столиці — 15,7 тис грн, найнижчий — на Кіровоградщині — 8,6 тис грн. Середня заробітна плата працівника на Донеччині становила 12,5 тис грн, на Луганщині — 9 тис грн.

Найбільше оплата праці зросла в сфері мистецтва, спорту і відпочинку — на 32,2%, у сфері інформації та телекомунікацій — на 25,5%, операцій з нерухомістю — на 24,2%.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У польській мережі супермаркетів ввели "тиху годину" для людей з аутизмом

Супермаркети відомої торгової мережі в Польщі ввели "тиху годину", щоб допомогти покупцям з аутизмом У магазинах на кілька годин приглушують світло, відключають м....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Зеленський встановив День пам'яті захисників України

Глава держави підписав указ про встановлення Дня пам'яті загиблих захисників незалежності УкраїниПрезидент України Володимир Зеленський встановив День пам'яті з....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Мінсоцполітики помітили тенденцію зростання доходів українців

Протягом трьох років мінімалка зросла в три рази, а середня зарплата - удвічіМінімальна заробітна плата в Україні з 2016 року збільшилася в три рази - з 1378 до 4137 грн в 20....

Загрузка...
Загрузка...