"Чоловічі" стільці та "жіночі". Британка пропонує свій варіант

Дизайнер пропонує жінкам займати більше місця

Доки в деяких містах офіційно забороняють «нешанобливе сидіння», випускниця Університету Брайтона Лейла Лорел придумала, як можна вирішити цю проблему менспредінгу за допомогою дизайну. В своєму проекті A Solution for Man-Spreading вона пропонує дві моделі стільців для чоловіків і жінок, які мають привчити чоловіків НЕ розсовувати ноги занадто широко, а жінок, навпаки, надихнути займати більше місця.

У «стільця для чоловіків» є бортики з боків від сидіння, які звужуються ближче до колін, а у «стільця для жінок» - піднесення посередині, через якого не вийде тримати коліна разом, як зазвичай навчають дівчаток.

«Я думаю, що гумор - відмінний інструмент в обговоренні соціальних проблем», - каже Лорел.

З менспредінгом у містах почали воювати задовго до того, як з'явилося саме слово. У 2014 року перевізники в США вирішили звернути увагу на проблему і розмістили в вагонах метро і автобусах постери зі словами «Чувак ... Перестань розсовувати ноги, будь ласка». У цей момент менспредінг як поняття був народжений і вже наступного року неологізм потрапив в Оксфордський словник.

Навесні 2015 року в тому ж Нью-Йорку слово «менспредінг» вперше прозвучало в залі суду. Найактивніше зреагували соцмережі, користувачі яких викладають фото пасажирів, викритих в менспредінге.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

"Синяя рука" исчезла из Киева и появилась в Николаеве

Это не первое перемещение «Синей руки»....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Список банков, в которых можно получить монетизированную сусидию, расширили

Перечень банков, через которые украинцы могут получать монетизованную субсидию, расширили до 34....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Суд заочно заарештував ексміністра часів Януковича

Печерський райсуд Києва заочно заарештував колишнього очільника Державної податкової служби України (міністра доходів і зборів України) Олександра Клименка....

Загрузка...
Загрузка...