"Чоловічі" стільці та "жіночі". Британка пропонує свій варіант

Дизайнер пропонує жінкам займати більше місця

Доки в деяких містах офіційно забороняють «нешанобливе сидіння», випускниця Університету Брайтона Лейла Лорел придумала, як можна вирішити цю проблему менспредінгу за допомогою дизайну. В своєму проекті A Solution for Man-Spreading вона пропонує дві моделі стільців для чоловіків і жінок, які мають привчити чоловіків НЕ розсовувати ноги занадто широко, а жінок, навпаки, надихнути займати більше місця.

У «стільця для чоловіків» є бортики з боків від сидіння, які звужуються ближче до колін, а у «стільця для жінок» - піднесення посередині, через якого не вийде тримати коліна разом, як зазвичай навчають дівчаток.

«Я думаю, що гумор - відмінний інструмент в обговоренні соціальних проблем», - каже Лорел.

З менспредінгом у містах почали воювати задовго до того, як з'явилося саме слово. У 2014 року перевізники в США вирішили звернути увагу на проблему і розмістили в вагонах метро і автобусах постери зі словами «Чувак ... Перестань розсовувати ноги, будь ласка». У цей момент менспредінг як поняття був народжений і вже наступного року неологізм потрапив в Оксфордський словник.

Навесні 2015 року в тому ж Нью-Йорку слово «менспредінг» вперше прозвучало в залі суду. Найактивніше зреагували соцмережі, користувачі яких викладають фото пасажирів, викритих в менспредінге.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі

Коментарі

Новости партнеров

Загрузка...