Кабмін ліквідував офіс з євроінтеграції

В уряді повідомили, що це була стара пасивна структура, тому прийняли таке технічне рішення

Кабінет міністрів ухвалив ліквідувати урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Про це йдеться в постанові Кабміну від 24 липня, повідомляє Європейська правда.

"Ліквідувати Урядовий офіс з питань європейської і євроатлантичної інтеграції, Департамент із питань стратегічного планування та координації державної політики, Департамент із питань державного управління, Департамент із питань регіональної політики, Департамент забезпечення документообігу та контролю", - йдеться в тексті постанови.

Варто відзначити, що в цьому випадку йдеться не про ліквідацію відомства віце-прем'єра Іванни Климпуш-Цинцадзе, а старої структури в секретаріаті Кабміну.

Зараз його функції виконує структура з дуже схожою назвою - Урядовий офіс координації європейської і євроатлантичної інтеграції, генеральним директором якого з грудня 2017 року є Ольга Стефанишина.

"Це було технічне рішення про ліквідацію старої пасивної структури. Нині урядовий офіс продовжує роботу, можливість його ліквідації навіть не піднімалася на засіданнях уряду", - пояснила Ольга Стефанишина.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Зеленський запропонує інвесторам збудувати курорт на березі Чорного моря

Глава держави запропонував побудувати в Україні новий курорт "з нуля"У п’ятницю, 13 вересня, в Києві на форумі YES президент України Володимир Зеленський зробив проп....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Полтава: Де побувати, що скуштувати, за що любити

- Іван Котляревський – це явище дивовижне....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Мінінфраструктури шукає виробника ескалаторів для вокзалу в Києві

Міністерство інфраструктури оголосило відбір виробника ескалаторів для вестибюлю Центрального вокзалу станції Київ-ПасажирськийПро це на своїй сторінці у Facebook ....

Загрузка...
Загрузка...