Україна скоротила виробництво стратегічного продукту

У першому півріччі 2019 року виробництво пшеничного та житньо-пшеничного борошна в Україні скоротилося на 6% порівняно з аналогічним показником торік і становило 769 тисяч тонн.

борошно, АПК, хліб,

Про це, посилаючись на дані Держстату, повідомляє «АПК-Інформ».

Як ідеться у повідомленні, у червні було випущено 114 тисяч тонн продукції, а це на 10% нижче за результат травня 2019 року і на 0,3% менше від показників аналогічного місяця торік.

«Що ж до обсягів виробництва хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання, то за пів року 2019-го вони скоротилися на 9,2% проти аналогічного показника в 2018 році, і становили 432 тисяч тонн. Зокрема, у червні було випущено 68,9 тисячі тонн, що на 5,1% нижче від показників попереднього місяця, і на 12,7% нижче, ніж в червні торік», — йдеться в повідомленні.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как перейти на зимнее время без вреда для организма

Традиционно много лет подряд Украина переводит часы на зимнее и летнее время....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Як економити на косметиці та добре виглядати?

Чи можна економити на косметиці та як це робити, щоб не завдати шкоди здоров'ю і зовнішньому вигляду?Складіть базовий набір в косметичціЩоб навчитися правильно еко....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Усіх ветеранів внесуть в єдиний реєстр. Уряд обіцяє їм підтримку та реабілітацію

Запустять електронну платформу Е-ветеран, що повністю відповідає державній програмі з діджиталізації Найближчим часом в Україні створять Єдиний державний реєстр....

Загрузка...
Загрузка...