Генпрокуратура припинила розслідування відносно головних підозрюваних у вбивстві Катерини Гандзюк

Представниця родини Гандзюк, і захист Мангера підтвердили факт зупинення розслідування.

Генпрокуратура припинила розслідування відносно головних підозрюваних у вбивстві Катерини Гандзюк

Про це повідомляє Слідство.Інфо, ссилаючись на постанову ГПУ.

У документі йдеться, що 16 липня Генпрокуратура віднесла підозрюваних в одне провадження та зупинила його через те, що Олексій Левін, перебуває в розшуку. Через це, на даний момент, неможливо проводити проти нього слідчі дії в Україні. Рішення ухвалили відносно статті 280 Кримінального кодексу — "у зв’язку з оголошенням його в розшук та наявною необхідністю виконання процесуальних дій у межах міжнародного співробітництва".

Представниця родини Гандзюк, і захист Мангера підтвердили факт зупинення розслідування. Також обидві сторони не підтримують таке рішення Генпрокуратури.

Представниця родини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що їх сторона категорично не погоджується з зупинкою, адже це загрожує подальшому розслідуванню.

- Більше нас непокоїть те, що провадження зупинили, не продовживши строки досудового розслідування", — заявила вона. Закревська стверджує, що існує ризик того, що підозрювані після цього уникнуть покарання.

Захисники Мангера вважають постанову ГПУ дивною і неоднозначною, пояснюючи це тим, що кримінальне провадження зупинили не тільки у відношенні Левіна, але й — Мангера. Адвокат Дмитро Ільченко пообіцяв оскаржувати цю постанову і вимагати, щоб провадження зупинили лише щодо Левіна, а справу Мангера направили в суд або закрили.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Космос по желанию. В Украине разрешат бороздить просторы частным компаниям

Парламент поддержал законопроект об открытии космоса для частных компаний Верховная Рада приняла за основу законопроект №1071 "О внесении изменений в некоторые за....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Полтава: Де побувати, що скуштувати, за що любити

- Іван Котляревський – це явище дивовижне....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Меган Маркл запустила лимитированную коллекцию женской одежды для собеседований

Герцогиня Сассекская Меган Маркл представила линию одежды Smart Set для женщин, которые ищут работуЦель проекта — помочь женщинам чувствовать себя уверенно во время ....

Загрузка...
Загрузка...