Працівники Glovo знову збируться на протест

У п'ятницю, 26 липня, працівники кур'єрської компанії Glovo в черговий раз зберуться на протест під її офісом.

Попередня акція відбулась вчора, 22 липня. Однак реакції керівництва протестувальники не дочекались.

Напередодні кур’єри дізнались про нові вимоги до своєї роботи, пише Соціальний рух.

Як вказано, виконання одного замовлення вело- чи мотокур’єром займає приблизно 1 годину. Відтепер 40-годинний робочий тиждень принесе кур’єрам транснаціональної корпорації 1480 грн. І це при умові, що не буде проблем із програмним забезпеченням, на які нарікають працівники.

“До запровадження нових вимог виконання 50 замовлень на тиждень оплачувались у 2-3 тисячі гривень, - розповідає кур’єр. – Тепер робота в такому темпі принесе лише 1,5-2 тисячі гривень. А буває таке, що програма некоректно відображає адресу і тоді виконання замовлення затягується, рейтинги кур’єра псуються”.

Працівники запевняють, що відтепер їм невигідно працювати на компанію. Їм фактично урізали зарплатню. Подібним чином Glovo вже діяла, щоб позбавитись від зайвих піших кур’єрів, а взимку 2019 року так само відсіювали кур’єрів із власним авто.

“Бувало, у нас топовий в рейтингу кур’єр з власним авто три години чекав на замовлення під МакДональдсом, поки велокур’єри один за одним отримували і забирали замовлення з того ж закладу”, – розповідає анонімно кур'єр.

Кур’єр, що доставляє замовлення на мотоциклі, зауважив, що раніше працював на велосипеді і змінив транспорт через проблеми зі здоров’ям: колінам і спині не йде на користь робота по 50-70 годин на місяць.

У Glovo відсутні компенсації затрат на бензин, страхування здоров’я працівників, відсутнє офіційне працевлаштування та інші атрибути трудових відносин – працівники вважаються “користувачами онлайн-додатку”. Втім, зважаючи на інтенсивний графік роботи кур’єрів, ці відносини є трудовими.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Использование мобильного для отвлечения приводит к переутомлению мозга

Использование мобильного для отвлечения и отдыха наоборот приводит к переутомлению мозга....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Обнародована программа празднования Дня Независимости в Киеве

В Киеве утвердили программу празднования Дня Государственного Флага Украины и 28-й годовщины независимости Украины....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Як столиця відзначатиме серпневі свята: список розваг та локацій

У столиці затверджено Програму заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України....

Загрузка...
Загрузка...