Спостерігачі від Світового конгресу українців зафіксували спроби Росії зірвати вибори в Україні, - Чолій

За даними МВС, під час поточної виборчої кампанії не було серйозних кібератак - на відміну від президентської кампанії

Про це повідомляє портал 112 канал з силкою на президента громадської організації Євгена Чолія та прес-службу МВС.

"Під час президентських виборів наша команда була представлена 122 спостерігачами, які робили медіа моніторинг для 30 країн світу, 20 мовами і зафіксували намагання дезінформувати західний світ про виборчий процес в Україні, а також намагалися очорнити кожного з кандидатів. У своєму звіті ми ще раз підкреслюємо, що Російська Федерація намагалася зірвати процес виборів під час президентської кампанії в Україні", - заявив Євген Чолій.

Зі свого боку, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, чим парламентська виборча кампанія відрізняється від президентської.

"Російські та окупаційні ЗМІ продовжують розкручувати пропаганду, в тому числі і в "день тиші". ... На відміну від президентської кампанії, під час парламентської ми не фіксували серйозних кібератак. Ми постійно співпрацюємо з британськими, канадськими та американськими та європейськими колегами, а також з офісами Facebook, Google, Twitter", - зазначив Арсен Аваков.

Нагадаємо, явка виборців на позачергових виборах до Верховної ради, за даними Центральної виборчої комісії, станом на 16:00 неділі, 21 липня, склала 33,8%.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В РФ заявили, что записали интервью с Зеленским

На "Россия 1" анонсировали интервью, записанное после саммита в Париже с президентом Украины....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Зеленский оценил вероятность подписания контракта на транзит газа с РФ

Вероятность подписания нового контракта на транзит российского газа через Украину в Европу президент Украины Владимир Зеленский оценивает высоко....

Загрузка...