За місяць вкладникам банків-банкрутів повернули майже 40 млн гривень

Станом на 1 липня 2019 року загальна сума коштів, що акумульовані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, становить 9 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

«Загальна сума коштів, що акумульовані Фондом, станом на 1 липня 2019 року складає 9 012,6 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Надходження до Фонду від регулярного збору за січень-червень 2019 року становили 1 775,6 млн грн.Протягом червня цього року вкладники неплатоспроможних банків отримали майже 40,0 млн грн у межах гарантованого відшкодування.

Загальна сума коштів, яку отримали вкладники банків, що були передані в управління ФГВФО після набрання чинності Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (26.02.2012), у межах гарантованого відшкодування станом на 1 липня 2019 року сягнула 89 486,4 млн грн.Станом на 1 липня 2019 року у реєстрі учасників Фонду гарантування нараховується 75 банків.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

20 французських кораблів для української морської охорони

Кораблі куплять в рамках посилення системи морської безпеки та охорони кордонуУсі судна придбають у французької компанії ОСЕА....

Це може бути цікавим

Названа диета, которая способна защитить от гриппа

Ученые назвали диету, которая способна защитить от гриппа....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

13 вещей, которые наконец-то вышли из моды

Список составил дизайнер Наз МаерНатуральный мехМодные дома и потребители во всем мире отказываются от натурального меха из соображений гуманности и сохранения ....

Загрузка...