Китай готовий інвестувати в Україну 10 млрд доларів

Захищати бізнес в Україні буде Антикорупційний суд та новий Гепрокурор - Зеленський

На зустрічі з представниками Китайської Народної Республіки президент Володимир Зеленський обговорив можливість інвестицій у проекти на території України сумою близько 10 млрд доларів. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

З представниками китайського бізнесу президент обговорив проекти, в які можна інвестувати гроші. А саме проекти у сфері інфраструктури, сільського господарства, енергоефективності і фінансових послуг. Серед іншого він запропонував вкластися і в концесійну дорогу навколо Києва.

"Ми витрачаємо багато зусиль, щоб в Україну прийшли інвестори. Ми готові захищати інвестиції. Для цього, крім нашого бажання, необхідні нові парламент та уряд", - сказав президент.

Він зазначив, що Вищий антикорупційний суд, новий Гепрокурор допоможуть захистити бізнес від тиску правоохоронних органів.

Нагадаємо, Володимир Зеленський закликав іноземних бізнесменів інвестувати в Україну і пообіцяв довести, що насправді Україна має потужний інвестиційний потенціал.

До речі, на частку структур Китаю припадає 25% всього банківського кредитування країн, що робить Піднебесну найбільшим офіційним інвестором і кредитором, що залишає позаду Міжнародний валютний фонд, Всесвітній банк і Міжнародну фінансову корпорацію. Китайські інвестиції і кредити беруть участь у наймасштабніших інфраструктурних, енергетичних і видобувних проектах в більш ніж 100 економіках світу. Китайські інвестори готові заходити в Україну з мільярдними інвестиціями і своїми сучасними технологіями.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Поиск инопланетян продолжается: ученые определили необходимые условия

Ученые определили новые условия, которые помогут найти жизнь на других планетах....

Це може бути цікавим

Злата Огневич, Фагот и Евгений Хмара станут специальными гостями варьете “Рояль”

Злата Огневич, Олег “Фагот” Михайлюта и Евгений Хмара станут специальными гостями еженедельного варьете “Рояль”, которое этой осенью стартовало в Киеве....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Компания Илона Маска испытала пассажирский космический корабль

Об успешном испытании двигателя своего первого пассажирского космического корабля Crew Dragon заявила компания Илона Маска SpaceX....

Загрузка...