Кількість субсидій в Україні збільшать за рахунок паливного спецмита

Кошти, отримані від спецмита на російське паливо, а це приблизно 2 млрд грн на рік, направлять на збільшення кількості субсидій малозабезпеченим.

За словами представника президента у Кабміні Андрія Геруса, таке загальне рішення було прийнято у відповідь на розширення російських економічних санкцій. У квітні-травні Москва обмежила поставки в Україну паливних матеріалів.

"Згідно відповідного рішення: вводиться спеціальне мито на дизельне паливо, що поставляється трубопровідним транспортом буде складати 3,75% з 1 серпня 2019р та 4,0% з 1 жовтня 2019р- спеціальне мито на поставки скрапленого газу складатиме 1,75% з 1 серпня та 3,0% з 1 жовтня" - зазначив Герус на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що днями Кабмін прийняв постанову, якою ввів спецмита на імпорт з РФ дизпалива (трубопровідним транспортом) і автогазу.

Завдяки спецмиту, як повідомляв Герус, бюджет держави отримає близько 2 мільярдів гривень на рік.

"Український бюджет додатково отримає біля 2 млрд грн у рік. На мою думку, ці кошти необхідно спрямувати на розширення програми субсидій для малозабезпечених верств населення. Станом на січень 2018р. 6,9 млн домогосподарств користувалися субсидіями. Проте у силу різних рішень/подій станом на січень 2019р кількість субсидіантів була зменшена аж до 3,6 млн домогосподарств. Це вилилося у зниження платіжної дисципліни, збільшення боргів за житлово-комунальні послуги" , - підрахував Герус.

За даними чиновника, з січня 2018 року по 1 січня 2019 го, число одержувачів комунальних субсидій скоротилася з 6,9 до 3,9 млн. Чоловік. Після чого люди стали гірше платити за ЖКГ і накопичувати борги. Тому влада заговорила про збільшення числа пільговиків.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«Таинственный шкаф Виктории»: как прошел 26-й День рождения Модного дома VG

Для создания неповторимой, волшебной и сказочной атмосферы Виктория предложила гостям оригинальную концепцию: перформенс «Таинственный шкаф Виктории», в котором....

Це може бути цікавим

Представители Елизаветы II ответили на слухи об уходе с престола королевы

Королева Елизавета II останется на своем престоле несмотря на слухи о том, что в 95 лет она может отречься от престола в пользу ее сына — принца ЧарльзаОб этом заявил....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

YouTube: рейтинг самых популярных видео в Украине и мире по итогам 2019 года (ВИДЕО)

В этом году был установлен новый рекорд по самому большому количеству лайков под одним видеоВидеохостинг YouTube подвел итоги года YouTube Rewind 2019 и назвал самые популярн....

Загрузка...