Кількість субсидій в Україні збільшать за рахунок паливного спецмита

Кошти, отримані від спецмита на російське паливо, а це приблизно 2 млрд грн на рік, направлять на збільшення кількості субсидій малозабезпеченим.

За словами представника президента у Кабміні Андрія Геруса, таке загальне рішення було прийнято у відповідь на розширення російських економічних санкцій. У квітні-травні Москва обмежила поставки в Україну паливних матеріалів.

"Згідно відповідного рішення: вводиться спеціальне мито на дизельне паливо, що поставляється трубопровідним транспортом буде складати 3,75% з 1 серпня 2019р та 4,0% з 1 жовтня 2019р- спеціальне мито на поставки скрапленого газу складатиме 1,75% з 1 серпня та 3,0% з 1 жовтня" - зазначив Герус на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що днями Кабмін прийняв постанову, якою ввів спецмита на імпорт з РФ дизпалива (трубопровідним транспортом) і автогазу.

Завдяки спецмиту, як повідомляв Герус, бюджет держави отримає близько 2 мільярдів гривень на рік.

"Український бюджет додатково отримає біля 2 млрд грн у рік. На мою думку, ці кошти необхідно спрямувати на розширення програми субсидій для малозабезпечених верств населення. Станом на січень 2018р. 6,9 млн домогосподарств користувалися субсидіями. Проте у силу різних рішень/подій станом на січень 2019р кількість субсидіантів була зменшена аж до 3,6 млн домогосподарств. Це вилилося у зниження платіжної дисципліни, збільшення боргів за житлово-комунальні послуги" , - підрахував Герус.

За даними чиновника, з січня 2018 року по 1 січня 2019 го, число одержувачів комунальних субсидій скоротилася з 6,9 до 3,9 млн. Чоловік. Після чого люди стали гірше платити за ЖКГ і накопичувати борги. Тому влада заговорила про збільшення числа пільговиків.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Nike не знижуватиме гонорари вагітним спортсменкам

Раніше компанія штрафувала майбутніх мамNike більше не планує штрафувати вагітних спортсменок, які підписали з компанією індивідуальний контракт....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Біля Офісу президента провели акцію "Ні капітуляції"

У Києві близько сотні людей пікетували біля Офісу президента Про це повідомляє портал "Укрінформ"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Витрати України на озброєння наступного року сягнуть 21 млрд грн

Заплановані витрати Міністерства оборони України на нове озброєння у 2020 році сягатимуть 21 млрд грнПро це повідомляє УНН із посиланням на інформацію Міноборони....

Загрузка...
Загрузка...