Хто у Києві живе. КМДА порахувала кого у місті більше - жінок чи чоловіків

В української столиці - жіноче обличчя. Представниць прекрасної статі тут зареєстровано більше.

У Києві офіційно зареєстровано 2 мільйони 651 тисяча 235 осіб. Із них жінок – 56,7%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

За його словами, Київ став першим містом України, де створено Електронний реєстр територіальної громади. Звідси власне і взято зазначені цифри.

"Ми поки що єдине місто, де точна та актуальна інформація про чисельний склад зареєстрованого населення знаходиться в електронному вигляді. Насправді, це дуже важливо, адже відтепер ми зможемо контролювати рівень заселеності районів, спрогнозувати розвиток міста на наступні роки, володіти інформацією про демографічний стан тощо", - написав Давтян.

У КМДА збираються використовувати ці дані для контролю за рівнем заселеності районів і прогнозування розвитку міста на наступні роки.

Торік експерти «Інституту міста» стверджували, що у столиці фактично проживає близько чотирьох мільйонів людей. За їхніми прогнозами, до 2025 року населення Києва зросте щонайменше до п’яти мільйонів, а разом із передмістями – 7,5 мільйона.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Коментарі

Новости партнеров

Загрузка...