Визначено найпопулярніших виконавців на Atlas Weekend 2019

До ТОП-3 виконавців, під час виступу яких абоненти Київстар використали найбільше мобільного інтернету, наприклад, для стрімінгу у соціальних мережах, потрапили:

Визначено найпопулярніших виконавців на Atlas Weekend 2019

  1. Гурт «Сплін» –470 гігабайтів;
  2. Liam Gallagher – 425 гігабайтів;
  3. Софія Ротару – 390 гігабайтів.

Цього року на фестивалі абоненти Київстар використали майже у два рази більше мобільного інтернету, у порівняні з минулим – 17 тисяч гігабайтів.

Це стало можливим завдяки швидкісному 4G, яким користувалося 73% абонентів. А кількість хвилин голосового зв’язку, навпаки, зменшилася на третину – до 1 млн хвилин.

Київстар вже 4 рік поспіль підтримує фестиваль Atlas Weekend. Щоб надати своїм абонентам якісний зв'язок на фестивалі, оператор додатково встановив 3 постійні базові станції на території ВДНГ та 5 пересувних. Найактивніше абоненти використовували мобільний інтернет 9 липня – у перший день фестивалю, коли вхід буввільний для усіх відвідувачів. Обсяг трафіку у цей день склав майже 4 тисячі гігабайтів. Для порівняння, цього трафіку вистачило б приблизно на 108 днів безперервного перегляду відео у високій якості.

Цікаво, що за даними Київстар*, зі всіх відвідувачів фестивалю – 75% із Києва. Серед інших міст за кількістю гостей на фестивалі лідирують Біла Церква (1,5%), Дніпро(1,3%), Львів(1,3%), Одеса(1,2%) та Харків(1,1%). Найпопулярнішою соціально мережею, якою користувалися абоненти Київстар на фестивалі був Facebook. А найпопулярніший смартфон – Apple Iphone 7.

Нагадаємо, що весь трафік, який використали абоненти Київстар у мережі 4G на Atlas Weekend не тарифікувався. Адже до 31 липня 2019 року для всіх абонентів Київстар діє акція «Літо 4G безліміту». За умовами пропозиції, мегабайти трафіку, що використовуються в мережі 4G, не списуються. Сьогодні мережа 4G Київстар працює в 6540 великих і малих містах і селищах,де проживає28,4 млн осіб (68,3% населення України).

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На улицах Китая стоят экраны с лицами пешеходов, нарушающих правила дорожного движения

Совершенно неожиданно для себя вы сможете оказаться на рекламном щите Система распознавания лиц на сегодняшний день работает в нескольких городах Китая, в том чи....

Це може бути цікавим

Новые бедные. Как выживают мужчины после развода в Италии

Ежегодно в Италии тысячи мужчин из-за развода остаются без денег крыши над головой, потому что их бывшим супругам достаются внушительные алименты и жильеВ Италии о....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Дотаційна пенсія. Кому вона доступна

Деякі категорії громадян мають право на дотаційну пенсіюПро те, хто може на неї претендувати йдеться в Законі “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”....

Загрузка...