​Унікальність та автентичність: етно-фешн-шоу “Аристократична Україна”

Унікальне етно-фешн-шоу «Аристократична Україна» відбудеться 27 липня на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль.

Унікальність та автентичність: етно-фешн-шоу “Аристократична Україна”

Всеукраїнський щорічний фестиваль-показ етнічного, стилізованого сучасного одягу та аксесуарів був ініційований Ольгою Богомолець у 2016 році.

Фестиваль має на меті відродження національних традицій України, розвиток культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на території України.

Унікальність та автентичність: етно-фешн-шоу “Аристократична Україна”

Програма фестивалю передбачає дефіле моделей в автентичному вбранні, де будуть продемонстровані оригінальні та відтворені автентичні строї,демонстрація сучасного модного одягу та аксесуарів з етно-мотивами, а також дитяче дефіле.

Цього року співорганізатором заходу виступить громадський діяч, засновниця 1-го блог-журналу LuckyUkraine Олеся Тарасенко, яка активно займається культурною дипломатією та втілює проекти, що пополяризують Україну на міжнародному рівні.

Унікальність та автентичність: етно-фешн-шоу “Аристократична Україна”

Традиційно в день фестивалю моделями стануть надзвичайні українські жінки – успішні відомі панянки, переможці та учасниці національного конкурсу «Міс Україна», а також матері та дружини загиблих захисників-героїв АТО, які босоніж, йдучи домотканим лляним полотном, демонструватимуть гостям образи від відомих українських дизайнерів, а саме: Синій Льон, яка є постійним партнером фестивалю, Дизайн-студії "Voloshka", Наталії Сиворакші, яка є переможницею минулорічного фестивалю у номінації «Найкращий відтворений історичний костюм»,а також Наталії Гладій з м. Житомир, яка презентувала фешн-шоу «ІНАННА» й була переможцем у категорії «Найкращий аксесуар», дитячих театрів мод тощо.

Унікальність та автентичність: етно-фешн-шоу “Аристократична Україна”

Під час фестивалю у ландшафтному парку Замку-музею буде проходити ярмарок народних майстрів, в якому братимуть участь майстрині з Київщини, Волині, Житомирщини, Полтави, Вінниччини, а ще кожен відвідувач зможе взяти участь у майстер-класах, під час яких можна відкрити свій талант за ткацьким станком.

Етно-Фешн-Шоу "Аристократична Україна" 2019 – це свято української краси, яке щороку збирає всіх, хто щиро любить Україну.

Унікальність та автентичність: етно-фешн-шоу “Аристократична Україна”

Захід: https://www.facebook.com/events/513708152704748/

Акредитація ЗМІ та фотографів: https://forms.gle/1XhP7NkWsx43H73Y9

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі # Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Торговля людьми не имеет границ

Стандарты государственной помощи20 июня 2019 года Государственный департамент США обнародовал свой ежегодный Отчет, касающийся торговли людьми....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало известно, какой будет зарплата у депутатов новой Верховной Рады

Руководитель партии «Слуга народа» Дмитрий Разумков рассказал о том, какой будет зарплата у депутатов новой Верховной Рады....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У "Слузі народу" запропонували давати матеріальні винагороди особам, які викриватимуть факти корупції

Такі проекти законів регламентують способи та порядок повідомлення про корупційні злочини....

Загрузка...
Загрузка...