Змінилися правила перетину тимчасово окупованих територій України

Новим порядком встановлено процедури пропуску осіб та транспортних засобів через лінію розмежування.

Змінилися правила перетину тимчасово окупованих територій України

На Донбасі затверджено новий порядок перетину лінії розмежування, який повинен полегшити переміщення товарів місцевому населенню. Відповідне рішення прийнято Кабміном, повідомляє Сьогодні.

Відповідно до ухваленого рішення, скоро при перетині лінії розмежування будуть нові правила переміщення товарів у пунктах в'їзду та виїзду.

Новим порядком встановлено процедури пропуску осіб та транспортних засобів через лінію розмежування, видачі дозволів на її перетин, особливостей контролю в'їзду та виїзду на КПВВ, переміщення гуманітарних вантажів на тимчасово окуповану частину Донбасу. Також залучені нові підходи до процедури переміщення осіб і товарів через лінію розмежування в Донецькій і Луганській областях.

- Головною відмінністю нового порядку, що вплине на цивільне населення, буде зміна принципу визначення переліку товарів, які можуть перевозитися через лінію розмежування. З ініціативи МТОТ до порядку включена норма, яка передбачає визначення переліку тільки заборонених або обмежених для переміщення товарів. Це означає, що, відповідно до прийнятого порядку, особи, що перетинають лінію розмежування в Донецькій і Луганській областях, незабаром зможуть перевозити будь-які товари, за винятком обмежених або заборонених до переміщення, – говорять у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Каре снова в моде. Какие вариаты на пике популярности

Образ леди определяется по нескольким параметрам - одежда, обувь, макияж, маникюр, прическа....

Це може бути цікавим

5 мотивирующих вещей для тех, кто только начинает заниматься спортом

К счастью, существует ряд вещей, которые даже для закоренелых лентяев при правильном использовании могут стать отличной мотивацией заняться спортомФитнес-брасле....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Снуп Дог принял участие в запуске нового веганского сэндвича

Рэпер Снуп Дог принял участие в рекламе нового веганского сэндвича Beyond Sausage Breakfast SandwichЛегендарный музыкант встал за прилавок в американской закусочной Dunkin и предл....

Загрузка...