Змінилися правила перетину тимчасово окупованих територій України

Новим порядком встановлено процедури пропуску осіб та транспортних засобів через лінію розмежування.

Змінилися правила перетину тимчасово окупованих територій України

На Донбасі затверджено новий порядок перетину лінії розмежування, який повинен полегшити переміщення товарів місцевому населенню. Відповідне рішення прийнято Кабміном, повідомляє Сьогодні.

Відповідно до ухваленого рішення, скоро при перетині лінії розмежування будуть нові правила переміщення товарів у пунктах в'їзду та виїзду.

Новим порядком встановлено процедури пропуску осіб та транспортних засобів через лінію розмежування, видачі дозволів на її перетин, особливостей контролю в'їзду та виїзду на КПВВ, переміщення гуманітарних вантажів на тимчасово окуповану частину Донбасу. Також залучені нові підходи до процедури переміщення осіб і товарів через лінію розмежування в Донецькій і Луганській областях.

- Головною відмінністю нового порядку, що вплине на цивільне населення, буде зміна принципу визначення переліку товарів, які можуть перевозитися через лінію розмежування. З ініціативи МТОТ до порядку включена норма, яка передбачає визначення переліку тільки заборонених або обмежених для переміщення товарів. Це означає, що, відповідно до прийнятого порядку, особи, що перетинають лінію розмежування в Донецькій і Луганській областях, незабаром зможуть перевозити будь-які товари, за винятком обмежених або заборонених до переміщення, – говорять у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Уночі у Києві влаштували «розбірки» зі стріляниною

Неподалік станції метро «Голосіївська» у Києві сталася сутичка зі стріляниною – постраждали троє осіб....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Активісти: Стан головної річки України критичний

Громадськість б'є на сполох через жахливий стан головної водної артерії України....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Сервіс бронювання готелів подарує 15 тис доларів парі, яка згадає його у весільних обітницях

«Обіцяю любити тебе й бути вірним, як сайту «Hotels»: сервіс бронювання готелів заплатить $15 тисяч на медовий місяць парі, яка згадає його у весільних обітницях....

Загрузка...
Загрузка...