​Зеленський повторив свою вимогу до Парубія – цього разу листом

Президент України Володимир Зеленський повторно вимагає від голови ВРУ Андрія Парубія провести позачергове засідання парламенту.

Володимир Зеленський, Президент України,

Про це очільник держави написав у листі до спікера, повідомляє «РБК Україна».

Президент нагадав, що за один робочий день Ради платники податків платять 13,3 млн грн. Володимир Зеленський заявив, що відмовою спікер демонструє «злочинну бездіяльність».

«Відповідно до Календарного плану проведення десятої сесії Верховної ради України восьмого скликання... Х сесія триває до 19 липня 2019 року, про що була також оголошено вами на пленарному засіданні 12 липня 2019 року», – йдеться у листі.

Як повідомляли, минулого тижня спікер офіційно закрив останнє пленарне засідання X сесії парламенту VIII скликання. Проте Володимир Зеленський вимагав, щоб Верховна Рада зібралася на позачергове засідання 18 липня. Андрій Парубій натомість написав у себе на Facebook, що скликання такого засідання не передбачене законом.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Жертвы войны на Донбассе: В Миссии ООН назвали новые цифры

3 тысячи 345 гражданских лиц погибли в результате вооруженного конфликта на Донбассе за весь его период с 2014 годаОб этом сегодня, 13 ноября, сообщили в Мониторинговой....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Украине изменят механизм начисления пенсий по возрасту

Расчет пенсии в Украине можно будет проводить онлайн....

Загрузка...