У Британському парламенті підтримали мажоритарника з Кривого Рогу

Причина такої уваги - програма кандидата, яка сподобалась британським Лейбористам, що традиційно підтримують робітничий рух та профспілки.

У Парламенті Великої Британії з`явилось звернення щодо виборів до Верховної Ради в Україні. У ньому висловлюється підтримка кандидату-самовисуванцю з Кривого Рогу Віталію Дудіну. Документ від представника партії Лейбористів Ллойда Рассела-Мойла опубліковано на сайті Британського парламенту. Судячи зі сторінки, звернення також підтримала його колега по партії Рут Джон.

Як зазначається, Ллойд Рассел-Мойл вітає прогрес, досягнутий Україною в її демократичному розвитку з проведенням виборів до українського парламенту 21 липня 2019 року.

“Однак зазначає, що олігархи досі мають домінуючий вплив на політику і економіку України. Тож вітає зусилля кандидата Віталія Дудіна в Кривому Розі щодо надання голосу українським найманим працівникам у парламенті. А також вітає його програму за демократію для всіх, а не для мільйонерів, за профспілкові свободи та розширення громадянських прав, за прогресивне оподаткування олігархів, за підвищення прожиткового мінімуму і доступні тарифи на комунальні послуги, за виробництво не заради прибутку, а для задоволення потреб людей, за екологічне використання природних ресурсів, за соціалізацію виробництва під контролем трудових колективів і незалежних профспілок, за припинення жорсткої економії, за справді доступні освіту й медицину, за безпеку і солідарність для всіх, за відновлення миру і територіальної цілісності України, виведення іноземних армій і найманців з України, за протидію спробам розділити народ України, за звільнення від російського імперіалізму і боргу МВФ”, – йдеться у зверненні.

Раніше у Британському парламенті також з`являлись звернення щодо боротьби українських профспілок за права на вищу зарплату та гідні умови праці. Зокрема, йдеться про столичний КП “Київпастрас” та криворізький гігант “АрселорМиттал”. Це ставало можливим завдяки міжнародним зв`язкам ГО Соціальний рух, активістом якої є Віталій Дудін.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Disney добавил "уточнения толерантности" к старым мультфильмам

В описание старые диснеевских мультфильмов добавили "уточнения толерантности"....

Загрузка...