Що важливого сталося за останні 5 днів?

Зібрано найважливіші події останніх п'яти днів.

Що важливого сталося за останні 5 днів?

  • Конституційний суд України у вівторок, 16 липня, підтримав закон про декомунізацію. КСУ визнав, що пропаганда комуністичного режиму є намаганням виправдати тоталітаризм, а також запереченням конституційних принципів і демократичних цінностей. Тоді ж КСУ підтримав Закон України «Про освіту».
  • Президент Росії Володимир Путін запровадив отримання громадянства для всіх жителів Луганської і Донецької областей у спрощеному режимі.
  • Президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді України законопроект щодо конфіскації незаконних активів у держслужбовців і покарання за набуття таких активів.
  • У Мінську домовилися обміняти 69 військовополонених українських громадян на 208 росіян. Домовленості досягнуто на засіданні Тристоронньої контактної групи.
  • Зеленський планує давати друге громадянство. Київ може розпочати надавати друге громадянство України етнічним українцям, що знаходяться за територією країни. Також отримати український паспорт за спрощеною процедурою зможуть особи, права і свободи яких порушують в інших країнах.
  • Магістри 30-ти особливо суспільно важливих та ризикових спеціальностей складатимуть атестацію в формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Цю постанову ухвалив Уряд України 17 липня 2019 року. Вона стане дійсною у 2020 році.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Аварійна посадка літака на кукурудзяному полі «підказала» росіянину бізнес-ідею (фото)

У Саратові чоловік почав продавати кукурудзу нібито з того поля, на яке аварійно приземлився літак А321....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Широкий выбор препаратов от аллергии по доступным ценам

Аллергия - это не только неприятные симптомы вроде сыпи или насморка....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Россия может выдать некоторых политзаключенных Украине, - СМИ

Россия может выдать осужденных Балуха, Гриба, Карпюка, Клыха и Кольченко Украине, сообщил российскому "Интерфаксу" осведомленный источник....

Загрузка...
Загрузка...