В Україні побудують і реконструюють близько 280 шкіл і дитсадків

Протягом поточного року в Україні побудують та рекоструюють 277 шкіл і дитячих садків. Проект коштуватиме 2,5 мільярди гривень.

Фінансування відбудеться за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Про це йдеться на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Більш того, Міністерство регіонального розвитку має намір організувати новий освітній простір (НОП). За словами заступника міністра Льва Парцхаладзе, це буде абсолютно нетипова для українських освітніх закладів будова, з креативним та сучасним дизайном, з використанням технічних новацій та джерел альтернативної енергії. Всередині такий освітній заклад відповідатиме всім необхідним умовам для безбар’єрного доступу та інклюзивної освіти.

Парцхаладзе підкреслив, що зараз вже більше 500 шкіл і дитсадків по всій Україні активно впроваджують принципи НОП, а це означає, що понад 200 тисяч дітей зростають в абсолютно інших умовах.

В цілому вже схвалено фінансування з Держфонду регіонального розвитку на 707 проектів у всіх областях. Це будівництво і реконструкція шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я, культури, спорту та іншого.

Найбільше об’єктів знаходяться в Івано-Франківській і Львівській областях (по 52), Донецькій (51), Закарпатській (50), Хмельницькій (49), Тернопільській (44), Житомирській (43) та Луганській (41) областях.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Турецькі фармацевти незадоволені якістю цілющих трав, що продаються на ринках

Турецькі фармацевти склали колективну скаргу на магазини цілющих трав (турецькою aktars), яку продемонстрували на засіданні парламентської комісії Про це повідомля....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Біля Офісу президента провели акцію "Ні капітуляції"

У Києві близько сотні людей пікетували біля Офісу президента Про це повідомляє портал "Укрінформ"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Парашютисты собрали в небе трезубец Украины - ВИДЕО

В фигуре приняли участие украинские парашютисты, а также представители Австралии, Германии, Румынии, Швеции, Польши, Франции, Словакии и других странВ Харькове пар....

Загрузка...
Загрузка...