Ера digital перемагає. Друкованих книг все менше

Найбільше видавництво освітньої літератури Pearson від друкованих книг.

Компанія Pearson, яка є найбільшим світовим видавництвом освітньої літератури, відмовляється від друкованих видань. Pearson First переходить до концепції digital first.

У Pearson планують друковані копії навчальних посібників лише давати в оренду, пише BBC. При цьому оновлюватись вони будуть набагато рідше.

У компанії сподіваються, що це змусить більшу кількість студентів купувати електронні версії видань, які оновлюються регулярно.

«Це переломний момент. Понад половину наших річних доходів ми вже отримуємо з продажів цифрових копій книг. Тому ми вирішили, що так само, як і в інших галузях – приміром, в музиці чи ЗМІ, — настав час переглянути пріоритети у створенні наших продуктів», — заявив глава Pearson Джон Феллон.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Українські зірки зібрали 150 000 гривень на спасіння від руйнації будинку Миколи Леонтовича

Гостями благочинного прийому стали представники політичного істеблішменту та культури: Ірина Борзова, Людмила Пишна, Іван Гинянський, Дмитро Гордон з дружиною Ол....

Це може бути цікавим

Plague Inc. стала самой популярной игрой на фоне вспышки коронавируса

Plague Inc. вошла в топ китайского и российского App Store на фоне вспышки коронавируса....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Модные тренды 2020 года: джинсы, цветочные принты и минимализм

По данным фешн-стилистов, этот год порадует нас простой и удобной одеждой, которая отлично подойдет для повседневной носки....

Загрузка...