У Франції відмітили, що бачать позитивні зрушення щодо врегулювання конфлікту на Донбасі

Представник Франції при ООН висловив свою думку щодо відновлення контактів між Москвою та Києвом.

У Франції відмітили, що бачать позитивні зрушення щодо врегулювання конфлікту на Донбасі

Франція бачить позитивні зміни, стосовно ситуації на Донбасі, і закликає скористатися ними для усунення конфлікту. Про це повідомляє Сьогодні.

- На підставі недавніх позитивних подій зараз необхідно створити динаміку, спрямовану на зміцнення довіри і необхідну для врегулювання конфлікту, - сказав на засіданні Радбезу ООН 16 липня постійний представник Франції при ООН Ніколя де Рів'єр.

Французький представник підтримав відновлення контактів між Москвою і Києвом і телефонну розмову президентів Росії і України.

Де Рів'єр наголосив, щоб "всі зберігали пильність", оскільки домовленності поки що занадто крихкі. Однак він зазначив, що це дає можливість для перезапуску процесу.

Слід зазначити, що Ніколя де Рів'єр засудив Росію у рішенні щодо спрощеної видачі паспортів для жителів Донбасу. За його словами, цей вчинок не відповідає мінським угодам.

- Я хочу ще раз повторити, що Франція засуджує рішення спростити видачу паспортів РФ українським громадянам, які проживають на певних територіях – в районі Донецька і Луганська, – заявив де Рів'єр.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Исследование: лучший возраст для начала успешного бизнеса — 45 лет

Исследователи проанализировали возраст основателей успешных бизнесовОптимальное время для старта успешного бизнеса — после 40 лет, говорится в исследовании для A....

Це може бути цікавим

Не похищение, а задержание. СБУ задержала члена правления "Укрэксимбанка" по поручению ГПУ

На настоящее время Гриценко помещен в изолятор временного содержанияГлава "Укрэксимбанка" Александр Гриценко задержан сотрудниками Службы безопасности Ураины п....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Топ-5 вещей в клетку для стильной зимы

Мелкая и крупная, цветная и черно-белая — клетка начинает свое наступление на гардеробы модницКлетка стала главным атрибутом осенне-зимних коллекций мировых fashion-....

Загрузка...