На Землі відбулась найпотужніша магнітна буря за останні 10 років

Сьогодні був пік активності магнітної бурі, після чого вона почне послаблюватись.

На Землі відбулась найпотужніша магнітна буря за останні 10 років

Сьогодні фізики спостерігають найсильнішу за останні 10 років магнітну бурю. Сьогодні був її пік, а завтра вона почне слабшати. Про це повідомляє Сьогодні.

Багато людей поскаржилося на те, що відчувають її негативний вплив. Такі явища трапляються, коли сонце вивільняє намагнічену плазму. Її частинки протягом кількох днів досягають Землі. Саме тому магнітне поле планети змінюється.

В цей час лікарі мають багато викликів спричинених цим явищем. Крім екстрених викликів, українці звертаються також за консультацією по телефону.

- Було багато дзвінків з приводу магнітної бурі – як себе поводити. Навіть здорова людина може бути метеочутливою і відчувати погіршення стану здоров'я, – говорять експерти.

Третина людства є чутливою до метеорологічних змін. Медики радять вживати менше кави і намагатися уникати стресових ситуацій. Також лікарі зазначають, що залишковий ефект від магнітної бурі буде відчутний і на наступний день.

Про високі технології і підкорення космосу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина отмечает День независимости

Украина получила независимость в 1991 году....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В НБУ назвали купюры, которые чаще всего подделывают

Абсолютное большинство (99%) изъятых за первое полугодие 2019 года поддельных гривен приходилась на банкноты четырех номиналов....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Украине впервые за 8 лет выступили Gogol Bordello

Gogol Bordello исполняют гремучую смесь из панка и этнической музыки, в том числе карпатских ромов, о родственных связях с которыми Гудзь неоднократно заявлял....

Загрузка...
Загрузка...