Вчені знайшли зв'язок між забрудненням повітря і хворобами серця

Частинки, збагачені залізом, виявили в організмі піддослідних.

Як повідомляє The Guardian, дослідники з Ланкастерського університету у Великобританії виявили взаємозв'язок між серцевими захворюваннями і забрудненням повітря в містах. Їм вдалося знайти збагачені залізом частки в самому серці.

При цьому, за даними ВООЗ, яка заявила про надзвичайну ситуацію, 90% населення планети живе в середовищі з токсичним повітрям. У зв'язку з чим вони закликають скоротити забруднення і зменшити кількість цих частинок.

"Наше дослідження попереднє, але результати і наслідки були дуже важливі, щоб не повідомити інформацію", - розповіла професор Барбара Мейхер.

За її словами, три роки тому, коли вони почали дослідження, вони виявили аналогічні наночастинки в мозку людини. Її колеги встановили зв'язок між хворобою Альцгеймера і забрудненням повітря. Однак для подальших вивчень вони мають намір знайти фінансову підтримку, щоб закупити необхідне обладнання, яке дозволить підтвердити склад вже знайдених частинок.

Про наукові відкриття читайте в в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрязнение воздуха может спровоцировать внезапный сердечный приступ

Мельчайшие твердые частицы загрязненного воздуха, способные проникать глубоко в кровоток, могут стать одной из причин внезапного сердечного приступа....

Це може бути цікавим

​Счета «Укртрансгаза» арестованы

«Укртрансгаз», ранее бывший оператором ГТС Украины, получил арест счетов, а также имущества по делу о взыскании частными структурами долга на общую сумму в $95 млн....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Депутат Київради розповів, як боротися з надокучливими сусідами

Депутат Київради в черговому випуску програми телеканалу «Київ» зустрічався з жителями Березняків....

Загрузка...