В Японії Uber Eats почав брати на роботу людей пенсійного віку

Кур'єри у віці замовлення доставлятимуть пішки.

Як повідомляє Bloomberg, японська філія Uber Eats почала запрошувати людей пенсійного віку на посаду кур'єрів. За словами виконавчого директора компанії Дара Хосровшахі, таким чином вони зможуть не тільки заробити, а й підтримати своє здоров'я.

Доставлення їжі такі співробітники, на відміну від інших кур'єрів, здійснюватимуть не на велосипеді або самокаті, а пішки.

"Наша програма отримала велику популярність в Японії. Ми сподіваємося розширити її і на інші країни", - заявив Хосровшахі.

Він також підкреслив, що в цьому році Uber планує збільшити штат своєї філії в Японії на 30% до 2020 року. При цьому, за даними Bloomberg, частка безробітних в Японії становить 2,4%, що є одним з найнижчих показників за останні двадцять п'ять років.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.укр. Всі цікаві новини України та світу читайте в розділі # Х-Files на Соцпорталі

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ПФУ уменьшил показатель средней зарплаты для пенсии

Пенсионный фонд Украины утвердил средний показатель зарплаты для начисления пенсии за июль на уровне 9 308,13 грн....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Франция профинансирует масштабное строительство велодорожек в стране

Около 150 районов Франции получат государственное финансирование для того, чтобы заложить новые и улучшить существующие велосипедные дорожки....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​НБУ выпустит первые купюры номиналом 1000 гривен

Пять миллионов купюр номиналом 1000 гривен планирует выпустить Национальный банк Украины....

Загрузка...
Загрузка...