Цифрова мрія або як насправді працюється у знаменитих корпораціях

Стукацтво, черги в туалет, ночівля на робочому місці, безкоштовні банани та концерти зірок. Це не єдине, що пропонують великі корпорації своїм працівникам.

Журналісти порталу Maanimo проаналізували умови роботи у великих корпораціях, куди потрапити на роботу мріє більшість сучасних випускників вишів та зібрали п’ять дивних work-концепцій, за якими працюють співробітники найбільш технологічних і просунутих компаній світу.

Tesla або SpaceX

Робочий день може починатися навіть раніше 6 години ранку і тривати 10-12 годин. В цілому люди працюють по 70 годин на тиждень в умовах жорсткої конкуренції. Багато хто часто ночує на роботі.

Напружений графік ускладнює такий простий момент, як похід в туалет. На виробництві працює майже 2,5 тисячі осіб, тому туалети постійно переповнені, прибиральники не встигають справлятися зі своїми обов’язками, а всі інші іноді не можуть вистояти величезні черги.

Кожен співробітник повинен бути готовий в будь-який момент стати на незнайому ділянку лінії, пройшовши попередньо всього 10 хвилин інструктажу.

Показник балансу «робота-особисте життя», наприклад, в Tesla – один з найнижчих (2,6 з 5). А співробітники в середньому працюють не більше двох років.

Однак Маск проводить політику відкритої пошти у своїй компанії. Співробітник будь-якої ланки, навіть найнижчої, може написати Ілону лист з ідеєю або критикою безпосередньо. Однак ця ж система іноді шкодить роботі: кажуть, що Маск перенаправляє ці листи до керівників напрямків з позначкою з трьох літер: «WTF».

Але при всіх цих складних робочих буднях співробітники SpaceX можуть бути присутніми на запуску ракет і своїми очима побачити дим і вогонь, які вивергаються із сопла. Їм дозволяють навіть привести з собою всю сім’ю.

Google

Багато співробітників працюють майже цілодобово, але це зовсім не означає, що у них немає часу ні на що інше. Так, вони майже не бачаться родиною, зате протягом дня вільно можуть йти на заняття сальсою, в тренажерний зал або в кафе на території кампуса. А після цього знову повертаються на робоче місце. Найзавидніший привілей в компанії – це їжа. Будь-яка кухня, в будь-якому вигляді, в будь-якій кількості. Крім цього, є роздягальні, шафки і душові.

В компанії поширений алкоголь. В кожному офісі є по кілька барів, де подають вино і віскі. Не дивлячись на те, що відкрити банку пива на робочому місці можна тільки в п’ятницю о 4 годині дня, пити алкоголь – частина роботи в Google.

Apple

З першого дня немає ніякої суворої субординації. Якщо ти вважаєш, що розумніший за когось, можеш сміливо висловити свою думку про дії колеги або начальника. В Apple це тільки вітається, оскільки будь-яка критика за офіційним регламентом компанії – це якийсь вектор розвитку.

Однак в компанії існують дуже жорсткі умови конфіденційності. Працівникам не можна нічого розповідати про розробки ні друзям, ні рідним. У всіх продуктів є кодові назви, але для кожного відділу вони унікальні, тому при витоку інформації легко визначити «зрадницький» відділ. Крім того, не можна хвалитися, що працюєш в цій компанії.

Працювати потрібно колосально багато і наполегливо. І тут теж співробітники практично живуть. Кожному раз на два роки видається робочий набір з останньої лінійки iPhone, iPad і MacBook. Робота постійно контролюється: з інтервалом в 2 дні ти звітуєш за виконану роботу і отримуєш завдання від керівника.

Зате в Apple є відмінна їдальня з різноманітними стравами для євреїв, мусульман, азіатів, вегетаріанців, сироїдів та інших, де можна провести годину обідньої перерви.

Microsoft

Робочий день триває з 9 до 18 годин, але перебувати в офісі не обов’язково. Можна працювати віддалено, спілкуючись з колегами в додатках і соцмережах.

У всіх співробітників є план на рік. Щокварталу керівник обговорює хід виконання з кожним працівником. У компанії також є система шедоуінга: потенційний наступник, як тінь, слідує за керівником, спостерігаючи, як той веде справи.

З 9 до 10 ранку в Windows-кафе на першому поверсі наливають безкоштовну каву, а їжа пропонується на будь-який смак – можна купити локшину з вока, суші, пасту або борщ. При цьому витрати співробітників на харчування відшкодовує компанія. Кілька разів на день в офіс приносять свіжі фрукти. Особливо швидко розходяться банани, адже всі знають, що їх приносять о 16 годині.

Також Microsoft виділяє гроші корпоративним командам по футболу, баскетболу та волейболу. Багато співробітників навіть бігають після роботи або катаються на велосипедах. У самому офісі можна пограти в Xbox.

Amazon

За словами деяких співробітників Amazon, в компанії в деякій мірі заохочується стукацтво і саботаж. Людей підштовхують до того, щоб на зборах вони критикували ідеї один одного, іноді розносячи їх вщент.

За роботу всім нараховують бали і вибудовують в таблиці-рейтингу від найуспішніших до невдах. Керівники регулярно звільняють останніх, і нікого не хвилюють особисті проблеми людини.

В Amazon також не звертають увагу на сім’ю, там не існує такої речі, як оплачувана декретна відпустка для батьків. Тому співробітники за сорок знаходяться в постійному страху, що їх замінять молоді, самотні і більш продуктивні люди, які працюють більше за менші гроші.

Якщо ж ти звільняєшся, не пропрацювавши рік, то повинен виплатити компенсацію роботодавцю у вигляді частини зароблених бонусів.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Королева Британии осталась без бара из-за пьянства персонала Букингемского дворца

Личный бар королевы Великобритании Елизаветы II в Букингемском дворце закрыли в связи с пьянством работников, обслуживающих официальную лондонскую резиденцию бри....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Франция профинансирует масштабное строительство велодорожек в стране

Около 150 районов Франции получат государственное финансирование для того, чтобы заложить новые и улучшить существующие велосипедные дорожки....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Кабмине решили отсрочить открытие рынка земли в Украине

Дату открытия рынка земли в Украине решили отсрочить на три месяца....

Загрузка...
Загрузка...