Google визнав, що прослуховує записи з голосових помічників

Це стосується сервісів Google Home і Google Assistant

Фахівці Google регулярно прослуховують голосові команди, які користувачі віддають розумній колонці Google Home і з додатком Google Assistant. Про це заявив менеджер по продукції компанії Девід Монсіс в офіційному блозі.

Він розповів, що Google відправляє 0,2% від загальної кількості записаних команд для розшифровки експертам-лінгвістам, таким чином корпорація має намір поліпшити розуміння різних мов і підвищити якість системи розпізнавання мови.

Він зазначив, що співробітникам заборонено використовувати фонові розмови користувачів і отримувати доступ до їх даними. Однак Монсіс підтвердив, що через програмні помилки система може записувати мову користувача, прийнявши її за стартову команду "окей, Google".

За даними The Washington Post, компанія зробила заяву після масового витоку голосових команд користувачів, які містили особисту інформацію та опинилися у відкритому доступі. Google пообіцяв провести розслідування і вжити відповідних заходів.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Королева осени. Чем полезна тыква

Яркие солнечные плоды тыквы наполнены летом и теплом....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Крупные предприятия в следующем году не получат ничего. Все обещают отдать фермерам

Правительство отказалось от дотации для крупных предприятий в 2020 году в пользу поддержки фермеров Правительство отказалось выдавать дотации крупным предприятия....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Покусали волки. В Крыму хищники напали на людей

В аннексированном Крыму волк напал на людей в Симферопольском районе Пострадали три человека, сообщает ТАСС со ссылкой на МЧС РФ в субботу, 14 сентября....

Загрузка...
Загрузка...