Відбулась презентація нового туристичного маршруту «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль»

Туристичний маршрут створений, щоб нагадати про події на Чорнобильській АЕС.

Відбулась презентація нового туристичного маршруту «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль»

Маршрут сворено Управлінням туризму та промоцій КМДА разом з туристичними операторами столиці. Повідомляє КМДА у Фейсбуці.

Завдяки великій популярності міні-серіалу значно зросла туристична зацікавленість до Чорнобильської зони відчуження. Проте, заступниця голови КМДА вважає, що цей серіал, як, власне, і туристичний маршрут має привернути більше уваги до проблем ліквідаторів аварії та постраждалих внаслідок цієї катастрофи.

- Я постійно працюю з постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи, яких у нас у Києві близько 30 тисяч. І коли бачиш, що люди, які були в першій хвилі, нині хворі і не забезпечені державою максимально, то виникає відчуття, що цей героїзм на сьогодні державою не підтриманий. 13 тисяч ліквідаторів проживає у столиці, і дуже боляче слухати, коли приходить дружина і каже, що її чоловік герой, він не може пересуватися, бо має інвалідність, а вони живуть у комунальній квартирі. Тому для мене цей серіал однозначно про героїзм, але при цьому і нагадування, що проблеми людей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, мають бути комплексно вирішені на рівні держави, яка взяла на себе такі зобов’язання, – вважає заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Туристичний маршрут охоплює київські локації, що були у міні-серіалі, такі як вулиці Хрещатик та Богдана Хмельницького, а також Національний музей «Чорнобиль» та Арка дружби народів. Сама екскурсія триває близько 4-х годин.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Владимир Зеленский рассказал, кто может стать новым генпрокурором Украины

Президент Украины назвал одного из кандидатов на пост генпрокурора Украины....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Працівники Glovo знову збируться на протест

Попередня акція відбулась вчора, 22 липня....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​З дев’яти рейсів у столиці зникли електрички

Сьогодні вранці у Києві скасували дев’ять рейсів міської електрички....

Загрузка...
Загрузка...