Відбулась презентація нового туристичного маршруту «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль»

Туристичний маршрут створений, щоб нагадати про події на Чорнобильській АЕС.

Відбулась презентація нового туристичного маршруту «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль»

Маршрут сворено Управлінням туризму та промоцій КМДА разом з туристичними операторами столиці. Повідомляє КМДА у Фейсбуці.

Завдяки великій популярності міні-серіалу значно зросла туристична зацікавленість до Чорнобильської зони відчуження. Проте, заступниця голови КМДА вважає, що цей серіал, як, власне, і туристичний маршрут має привернути більше уваги до проблем ліквідаторів аварії та постраждалих внаслідок цієї катастрофи.

- Я постійно працюю з постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи, яких у нас у Києві близько 30 тисяч. І коли бачиш, що люди, які були в першій хвилі, нині хворі і не забезпечені державою максимально, то виникає відчуття, що цей героїзм на сьогодні державою не підтриманий. 13 тисяч ліквідаторів проживає у столиці, і дуже боляче слухати, коли приходить дружина і каже, що її чоловік герой, він не може пересуватися, бо має інвалідність, а вони живуть у комунальній квартирі. Тому для мене цей серіал однозначно про героїзм, але при цьому і нагадування, що проблеми людей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, мають бути комплексно вирішені на рівні держави, яка взяла на себе такі зобов’язання, – вважає заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Туристичний маршрут охоплює київські локації, що були у міні-серіалі, такі як вулиці Хрещатик та Богдана Хмельницького, а також Національний музей «Чорнобиль» та Арка дружби народів. Сама екскурсія триває близько 4-х годин.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Бумбокс у Києві: "Палац Спорту порвало на шмаття"

Концертний тур “Таємний Код: Рубікон” розпочався 19 вересня концертом у Рівному та обіцяє стати наймасштабнішим в історії Бумбоксу....

Це може бути цікавим

Под Киевом в аварии погибли две женщины и двое детей

10 ноября на автодороге Бородянка-Гостомель в результате аварии погибли четыре человека, среди них двое детей....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Что больше всего раздражает водителей на дорогах

Онлайн-автосервис Uremont провел опрос среди 5000 водителей, среди которых женщины и мужчины от 18 до 55 лет, дабы выяснить, какие действия других автолюбителей вызывают н....

Загрузка...