Росія проти: Світовий конгрес українців визнаний "небажаним"

Продовжуючи політику нападу на Україну генпрокуратура РФ визнала Світовий конгрес українців "небажаним". Вони продовжують ліквідацію громадських організацій українців у Росії.

Генпрокурор Росії

Міністерство Зовнішніх Справ України висловило протест проти рішення генпрокуратури Росії. Репресивний держорган РФ вирішив віднести діяльність Світового конгресу українців до "небажаної", повідомляє Українська правда

МЗС вважає, що цей демарш російської сторони демонструє незмінність репресивної політики РФ, та провокує правоохоронні органи кремля ліквідувати громадські організації українців на території цієї країни, та направлено:

...проти України, здійснення просвітницьких програм та українського шкільництва за межами України, а також проти збереження національної пам’яті про жертви Голодомору в Україні у 1932-1933 роках.

Міністерство закликало міжнародну спільноту розглядати це рішення Кремля як "чергове зухвале порушеня фундаментальних прав людини, у тому числі прав української меншини на території Росії", та пропонує міжнародним організаціям посилити дипломатичний тиск на тоталітарний режим.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Германии на аукцион выставлена шляпа Гитлера

Аукционный дом Hermann Historica в Германии выставил на продажу собрание исторических предметов элиты Третьего рейха, в том числе, шляпу Адольфа Гитлера и платье Евы Браун....

Це може бути цікавим

Типы и критерии выбора светильников для офиса

От освещения зависит самочувствие и работоспособность сотрудников....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине назвали вузы с наибольшими затратами на студента

Десятку вузов, которые больше всего тратят на студентов, обнародовало Министерство финансов Украины....

Загрузка...