Росія проти: Світовий конгрес українців визнаний "небажаним"

Продовжуючи політику нападу на Україну генпрокуратура РФ визнала Світовий конгрес українців "небажаним". Вони продовжують ліквідацію громадських організацій українців у Росії.

Генпрокурор Росії

Міністерство Зовнішніх Справ України висловило протест проти рішення генпрокуратури Росії. Репресивний держорган РФ вирішив віднести діяльність Світового конгресу українців до "небажаної", повідомляє Українська правда

МЗС вважає, що цей демарш російської сторони демонструє незмінність репресивної політики РФ, та провокує правоохоронні органи кремля ліквідувати громадські організації українців на території цієї країни, та направлено:

...проти України, здійснення просвітницьких програм та українського шкільництва за межами України, а також проти збереження національної пам’яті про жертви Голодомору в Україні у 1932-1933 роках.

Міністерство закликало міжнародну спільноту розглядати це рішення Кремля як "чергове зухвале порушеня фундаментальних прав людини, у тому числі прав української меншини на території Росії", та пропонує міжнародним організаціям посилити дипломатичний тиск на тоталітарний режим.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Працівники Glovo знову збируться на протест

Попередня акція відбулась вчора, 22 липня....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве эвакуировали жителей многоэтажки из-за пожара

Сегодня днем в самом центре Киева на Кловском спуске, 14/24 вспыхнул пожар....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Жестокое убийство в Славутиче. Прямое включение из суда

В ночь на 21 июля в городе Славутич Киевской области произошло жуткое убийство - молодому мужчине перерезали сонную артерию....

Загрузка...
Загрузка...