Гіди Закарпаття: на туроб’єктах краю продають фальшиві товари

Працівники з Регіональної турорганізації Закарпатської області оголосили звернення до влади з приводу фальшивих продуктів. Їх продають на топових туроб’єктах краю, ошукуючи туристів.

Гід

Два тижні тому в Укрінформі вийшов матеріал на тему туристичних підробок, які продають у деяких популярних туристичних локаціях на Закарпатті, зокрема, мова йшла про Міжгірщину, озеро Синевир та водоспад Шипіт. пише УКРІНФОРМ

У публікації йшлося про “зелені меди”, чаї з ароматизаторами, бриндзю та вино — це перелік продуктів, які на сувеніри купують майже всі туристи, що сюди приїжджають.

Після відвертої розмови вчинився гвалт, бо екскурсоводам, які давали коментарі кореспондентові Укрінформу, погрожували розібратися за наклепи ті ж таки продавці “зелених” сувенірів. Відтак, екскурсоводи Регіональної туристичної організації (РТУ) Закарпаття зібрали прес-конференцію щодо безпеки туристичних продуктів, та поговорили про те, як це впливає на розвиток туристичного ринку і чому необхідно, аби продукти та послуги були якісними.

Та як завжди буває, коли говориш про проблеми галузі, – починається з меду, а закінчується патовою ситуацією, що складається на Синевирському озері через будівництво нової дороги. Через це об'єкт опиняється під загрозою зникнення, як свого часу сталося зі знаменитим закарпатським Солотвиним, куди зараз своїх туристів не повезе жоден оператор — бо небезпечно.

Екскурсоводів звинуватили в тому, що начебто ми віднаджуємо туристів від місцевих виробників, які тільки продажем сувенірки й можуть заробити в депресивному регіоні, – каже член РТУ Олександр Шершун. – Ми не проти якоїсь локальної торгівлі на цих об'єктах. Але є момент безпеки туристів, і на це треба зважати. Бо за всі мінуси при обслуговуванні, зрештою, відповідають таки екскурсоводи й оператори. Та не екскурсоводи повинні регулювати те, що продається на туристичному ринку Закарпаття, а чиновники відповідної галузі й правоохоронці, які видають дозволи на торгівлю.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Україні пільговики отримуватимуть квитанції за комуналку без урахування субсидій

Квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій – будуть отримувати пільговики в Україні вже з листопада 2019 року....

Це може бути цікавим

Земельне питання. На порядку денному Ради - зняття мораторію. Пряма трансляція

Ініціатором проекту стала президентська фракція "Слуга народу"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве на пешеходный мост снова заехал автомобиль

Автомобиль Skoda был замечен на пешеходном Парковом мосту, что вблизи Почтовой площади в Киеве....

Загрузка...