Зеленський в інтерв'ю висловився за російську мову для Донбасу

Зеленський в інтерв'ю висловився за російську мову на окупованому Донбасі. До статусу української можна повернутись після звільнення, вважає він.

Після того як "коли зупинимо війну", можна "надати можливість людям розмовляти російською мовою в Донецьку, якщо хочуть", сказав президент, повідомляє Кореспондент

Президент Володимир Зеленський не проти, щоб Донбасу, включаючи нині непідконтрольні території, заповнювали документи російською мовою. Про це він заявив в коментарі репортеру Українських новин.

Президент сказав:

У нас в цілому немає цієї проблеми ... Дивіться, така інформаційна була війна, що" не можна говорити російською мовою". Я думаю, ви розумієте, що можна говорити як завгодно. Я ось президент, я з вами говорю, як хочу. Правильно? Правильно. Якщо буде у донеччан якесь там спеціальне прохання, що для них дуже важливо, щоб вони, там, документи могли, наприклад, заповнювати російською мовою, (то) я не бачу жодної проблеми.

Заява глави Офісу президента про російську мову як регіональну на Донбасі, за словами президента, "це Андрюхина ідея", тобто особисто Андрія Богдана.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Новости партнеров

Загрузка...